Když obklady i dlažbu zdobí příroda

Příroda je aktuálně ve svém nejbarevnějším období. Nádherné pestrobarevné květy, sytá zeleň plná svěžesti. Všudypřítomná inspirace krásou přírody s plejádou barev. Jak to vypadá, když taková barevná symfonie z přírody ozdobí stěny vašeho domova?

Jemná květena na stěnách

Představte si, že můžete na stěnách (nejen) v koupelně vytvořit doslova umělecké dílo. Vzory, které budou připomínat barevnou tapetu. Jemné květinové motivy s nádechem romantiky.  To vše pomocí keramických obkladů na stěnu. Směle se můžete pustit do jejich kombinací s dalšími trendy barvami. V podání série obkladů Del Conca Timeline si na své přijdou milovníci teplých odstínů jako cotto, okrová nebo naopak zajímavé modré v odstínu indigo. Zdá se vám to už moc? Zdání klame, o čemž se můžete přesvědčit u naší barevné koupelny, kde jsme se pustili v obkládání do odvážných barevných kombinací rovnou celých stěn.

Dekor s dotekem tropů

Jako v tropickém pralese si budete připadat při pohledu na dokonale propracovaný dekor s přírodními motivy série obkladů Kale Shiro Bloom – dekor s jemnými květy, okrasnými listy a nechybí ani ptactvo. Jen zacvrlikat . Dotkněte se tropů s naší stylovou koupelnou TROPICAL. Linie přírodních prvků se line napříč celou koupelnou od nábytku až po doplňky.

Dokonalá kresba z pera přírody

Jedinečná, dokonale nedokonalá a přesto úchvatná. Řeč je nejen o letokruzích v přírodním dřevu, ale i žilnatinách v kamenu.  Dřevo i kámen jsou jedničkou v přírodních materiálech používaných  v interiéru i exteriéru. Nebývalé oblibě se těší i jejich dokonalé imitace v podání keramických obkladů a dlažeb. Zdobí je originální kresba i strukturovaný povrch, k nerozeznání od originálu. Jsou navíc velmi odolné.  Jak skvěle může vypadat imitace přírodních materiálů nejen na dlažbě i obkladu stěn se můžete přesvědčit např. u  stylové  Přírodní koupelny, krásně zde vyniká dřevěná kresba i na  desce pod umyvadlo z masivního dubu.  Trendy jsou také  žulové nebo mramorové designy na obkladech, boduje i beton design, připomínající tahy stěrkou. Chlad, kterým kámen působí, snadno zjemníte například s doplňky v pastelových barvách.

Podlaha posetá kamenným zrnem

Terrazzo se veze na trendy vlně už nějakou tu dobu. Čím to je? Bezpochyby jeho originálním vzhledem. Ať už se vám líbí dlažba z malých kamenných  střípků nebo velká zrna kamene, v ploše terrazzo dlažba rozhodně sebevědomě zapůsobí.  Např. série Pastorelli Colorful nebo Ergon Medley dokáží efektně kouzlit s interiérem. Díky terrazzu docílíte příjemného retro vzhledu interiéru, který můžete podpořit pomocí barev. Barvám se meze nekladou, můžete tak dokonale popustit uzdu své fantazii.

Prozkoumejte celou naší inspiraci stylových koupelen i přírodních motivů na obkladech.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.