Koupelna jako obývák? Rozehrajte barevné plochy stěn naplno

Koupelna jako obývák? Proč ne. Vytvořte si pro sebe dokonalé místo pro relax, plné barev a svěžesti, s lehkým nádechem květinové romantiky.  Jako naše stylová Barevná koupelna. 

Tapetový efekt   

Zamilovali jste se do krásných tapetových vzorů? My také. A pustili jsme je i do koupelny. Ne na klasické tapetě, ale pomocí krásných barevných obkladů, které v celé ploše stěny vytváří dokonalý tapetových efekt.  Jemný květinový motiv v moderních barevných tónech,  Del Conca Timeline, dodává lehký nádech romantiky.  Výsledek stojí za to! Představujeme vám svěží barevnou koupelnu, ve které můžete relaxovat, jako v obýváku.  

Odvážné barevné kombinace

V případě Barevné koupelny jsme zvolili teplé barvy od okrové, přes cotto až po výraznou cihlovou a spojili jsme je s dalšími, zdánlivě zcela odlišnými barevnými tóny. Žlutá dodá hřejivý tón, příjmeně rozsvítí celý prostor, zelená mu pak dodá harmonii a klid. Nezapomeňte, že zelená je jednou z nejvíc trendy barev roku 2022. Že jí máte rádi ukazuje i naše stylová  Boho koupelna, která je okamžitě stala u vás, našich zákazníků, tou nejoblíbenější.  Kouzlo boho stylu můžete najít i v tomhle článku Nevíte si rady, které barvy k sobě kombinovat? Připravili jsme vám skladbu těch nežádanějších barev, které vyberete? 

Barevné zdi – stačí si vybrat!

Chytnul i vás trend barev?  Pak vám nesmí proklouznout barevná inspirace pro vaši koupelnu v podobě další série jako Ribesalbes Earth, Ribesalbes Chic Colors, Dom Kipling nebo Fineza Happy.

Směle za barevným nábytkem

Koupelnový nábytek už dávno nehraje v koupelně druhé housle v podobě nezbytné odkládací plochy. Díky barvám a efektním povrchům dokáže být barevný koupelnový nábytek hlavním designovým prvkem celé koupelny. Zamilujte si saténově hebké povrchy i jemné pastelové barvy. A nezapomeňte stylový nábytek doplnit stylovým umyvadlem na desku – jak jinak než v barvě. Umyvadla SAT Infinitio jsou tenká, elegantní, dokonale hladká v 7 barevných odstínech, takže je sladíte do detailu přesně podle svých snů.  

Rozehrajte barevnou symfonii s koupelnovými doplňky

Když už jste se pustili do barev na zdech i nábytku, nenechte si protéct mezi prsty poslední detail – barevné koupelnové doplňky. Uvidíte, že nebudete litovat. Barevná symfonie, která rozehraje celou koupelnu,  blahodárně podpoří nejen příjemný relax, ale pozitivně zapůsobí i na vaši náladu. Dávkovače na mýdlo, barevné koupelnové předložky, celé sady barevně vyladěných koupelnových doplňků… je z čeho vybírat. Nadchnou vás nejen tlumené barvy kombinované s kovovými odlesky, nebo sametové povrchy v pudrových odstínech.   

Čtěte taky

Dodejte koupelně šmrnc. Čarujte s doplňky.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.