NEŠVARY V ČESKÝCH KOUPELNÁCH A KUCHYNÍCH

Za téměř 30 let na českém a slovenském trhu vás známe dokonale. Víme, že při stavbě či rekonstrukci koupelny nebo kuchyně všichni stále dokola opakujete stejné chyby, kterých dříve či později začnete litovat. Ono totiž sladit vše dohromady po estetické, technické i organizační stránce není zrovna legrace. A přitom není nic snazšího než včas využít služeb našeho konzultanta, experta znalého nejmodernějších trendů, který vám ušetří spoustu peněz, času i zbytečných nervů. Připravili jsme vám přehled těch nejčastějších chyb a rad, jak tomu předejít.

Objevte nejčastější nešvary s námi!

65 % žen rychle zjistí, že záchod v koupelně nebyl dobrý nápad

Víme, že něco, jako dispozice koupelny, či prostor, často měnit nejdou. Vždy však zvažujte rodinnou situaci, jaké máte zvyky, rituály. Pokud jste totiž doma víc jak jeden, může se stát, že se vaše zvyky a rituály kříží nejen prostorově ale i časově. Buď na sebe čekáte, narážíte do sebe… nebo si ráno musí jeden z vás nařídit budíka o něco dřív… A pak si říkáte „Kdybychom tak měli záchod mimo koupelnu…“

Zjistěte plusy a mínusy takové koupelny

67 % žen nedosáhne na nádobí v horních poličkách

To je problém, se kterým se setkáváme všichni, nejen ženy, ale často i muži. Do horních poliček se prostě dostáváme těžko a jejich existenci se nelze vyhnout. Vždycky bude nějaká polička horní a pro někoho vysoká.

Ale můžete se tomu vyhnout, zjistěte jak!

64 % lidí se při prvních vteřinách sprchování nedobrovolně otužuje

Stává se to každému, a kdo říká, že ne, ten se otužuje dodnes. Pustíte sprchu a namísto příjemného přívalu teplé vody se vám po těle rozleje tisíc bodavých jehliček ledové vody. Někdo se dokonce otužuje rád a pravidelně, koneckonců, jak praví odborníci, pomáhá to předcházet nachlazení, chřipce, vysokému krevnímu tlaku i bolestem kloubů a zad, o dalších výhodách nemluvě. Ale, jsou tací, kteří nedají dopustit na teploučkou vodičku a po celodenním stresu se odmítají klepat zimou prvních pár vteřin sprchování.

Jak na to vyzrát? Jde to!