Nová koupelna lusknutím prstu: díky designovým doplňkům

Kdo touží po změně a nechce rekonstruovat celou koupelnu, snadno vdechno prostoru nový život díky doplňkům. Můžete ty, které dosloužily vyměnit za nové, nebo nakoupit několik variant a měnit je podle nálady. Vždycky se ale držte pravidla „v jednom stylu“. Ať to máte vyladěné, vždy vystavte doplňky z jedné série. Ty naše jsou propracované od dávkovače mýdla až po držák WC štětky. Tady jsou nejžhavější novinky.

Designové Infinitio

O sérii Infinitio jsme tu už párkrát psali. Jejich sametově dokonalá umyvadla si získala srdce nejednoho z našich zákazníků. Teď přichází Infinitio se sérií doplňků, která je z pogumované keramiky, takže je odolnější než běžné koupelnové doplňky. Pořád se drží trendy pastelových barev, které tak milujete a navíc, je barevně tak vychytaná, že ji můžete #matchymatchy kombinovat s umyvadly i koupelnovými předložkami Infinitio. Docílíte tak harmonické koupelny, kde je radost relaxovat kdykoliv to potřebujete.

Geometrické Geometry

Elegantní keramické doplňky Geometry jsou zdobené černými liniemi, které vytváří geometrické vzory v moderním kontrastním provedení právě černé a bílé. Pro dokonalý efekt je zkombinujte s černými prvky v koupelně – třeba černé umyvadlové baterie budou skvělým společníkem doplňků Geometry.

Nadčasová klasika

Vyznavače klasiky potěší série doplňků Ella, protože kombinace dřeva a bílé barvy je prostě nesmrtelná. Souhlasíte s námi?

NÁŠ TIP: Vánoce se blíží. Co takhle potěšit své blízké koupelnovými doplňky ze SIKO. Představili jsme vám jen zlomeček toho, co nabízíme. Buď si zalistujte naší nabídkou a nebo #staytuned, budeme se tu tipům na vánoční dárky ještě věnovat.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.