O kousek blíže k přírodě

Top trendem letošního roku je bydlení laděné v přírodním stylu. Kuchyně nevyjímaje. Jak na něj?

Kouzlo interiéru zařízeném v přírodním stylu spočívá v dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu. Žádné komplikované tvary, křiklavé barvy. Naopak. Skříňky a nábytek jednoduchých tvarů, přírodní materiály, tlumená paleta barev inspirovaných přírodou. Nemějte obavu, žes tímto výběrem bude váš interiér příliš usedlý. Neutrální šedou i tlumené zemité tóny rozbijete využitím nejrůznějších struktur a povrchů. Vedle dřeva by neměl chybět ani kámen. Oba materiály v sobě nesou nádhernou originální kresbu. Využít můžete například i břidlici. Abyste docílili útulnějšího dojmu a prostor pocitově zateplili, doporučujeme kombinaci s teplejšími tóny dřevodekoru a výraznější kresbou.

Důležitou součástí jsou dekorace, tedy přesněji řečeno jejich vhodná volba. Po čem sáhnout, aby výsledek byl dokonalý a kousek přírody jste si přenesli i k vám domů? Hlavně dostatek zeleně. Živé rostliny, zajímavou alternativou jsou i látky s potiskem rostlinných motivů a samozřejmě stylové doplňky jako misky na ovoce, vázy na květiny apod. v zelené barvě nebo čirém skle. Pomohou vám dotvořit celkovou, pohodovou, atmosféru.

Chybí-li vám, kdo milujete vůni dálek a rádi cestujete, přece jen lehký závan exotiky, nebojte se využít nejrůznější dekorace z bambusů či ratanu.

Bydlení v přírodním stylu vás zkrátka okouzlí svojí přirozeností. Budete se v něm cítit skvěle.

Oáza relaxace v přírodním duchu

Vytvořit si svůj malý kousek přírody, takovou oázu relaxace, můžete i z vaší koupelny. Proměňte ji v místo, kde dokonale „vypnete“, vyčistíte hlavu, a které vás každý den nabije novou svěží energií.  Máme pro vás pár užitečných tipů.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.