Objevte kobercové vzory, sluší podlaze i stěnám

Vzory, které v sobě kombinují geometrické prvky a citlivě je mixují s květinovými motivy jsou nepřehlédnutelné. Osloví vás jejich zemité tóny i kontrastní černobílé kombinace. Objevte s námi kouzlo vzorů, které vytváří dojem koberce, které oslovilo i naše designéry při navrhování BOHO koupelny.

Originální prostor s duší

Kobercové vzory jsou jistotou sebevědomého originálního místa. Osobité interiéry, ve kterých hrají prim neotřelé kombinace díky nim získají nový rozměr a vdechnete jim život. V BOHO koupelně se sprchovým koutem sáhli naši designéři po dlažbě Peronda FS Star, která barevně ladí s šalvějově zeleným nábytkem Naturel Boho. Velký vzor dlažby Del Conca Paris Nero Vivienne pak dotváří sebevědomou koupelnu s vanou, která je obložená dlažbou v dřevodekoru – důkaz, jak přírodní materiály sluší kobercovým vzorům.

Del Conca Paris: ve znamení geometrie

Hledáte dlažbu, která originálním způsobem povznese interiér i exteriér? Zamilujte se do čtvercové dlažby Del Conca Paris. Velké geometrické vzory v převážně zemitých barvách, jen lehce doplněné o modré tóny dokážou doslova kouzlit s prostorem. Staňte se designéry, tato série představuje 4 vzory dlaždic, které můžete vyskládat různě a tím docílit změnu vzoru. Navíc, nezklamou ani v těch nejnáročnějších podmínkách garáží, hotelů nebo obchodů. Doporučujeme je kombinovat tón v tónu, sluší jim také přírodní materiály i barvy, v čele s dřevem a trendy zelenou.

Peronda FS Star: hvězdné motivy

Zemité tóny jsou specifické i pro dlažbu Peronda FS Star. Retro design a jemná patina každého kousku se hodí do originálních prostor, originalitu umocňují i drobné odlišnosti jednotlivých kusů. V šedavobílé variantě působí až hodně omšelým dojmem a zajistí bezesporu originální efekt. I tato série umožňuje skládat jednotlivé kusy dlažby různým způsobem a kouzlit tak s výsledným efektem. Kombinujte je s retro prvky, které podtrhnou celkový dojem. Jemnější dojem udělají v kombinaci s přírodními prvky, dřevem, nejrůznějšími odstíny zelené.

Zkuste to taky!

Oslovily vás geometrické a marocké motivy, patchwork? Tak to zkuste taky! Ať už chcete prostor v retro stylu, rustikální kuchyni nebo moderní bohémskou koupelnu, inspirujte se u nás! Sledujeme za vás trendy, pracujeme na inspiraci abyste měli výběr co nejjednodušší.

Geotiles Manises

Geotiles Boulevard

Peronda FS Patchworks

Geotiles Passage

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.