Odborník radí: jak na výběr baterie

Ať už plánujete novou koupelnu nebo kuchyni nebo prostě potřebujete baterii vyměnit, protože ta stará už jednoduše nefunguje, je řada věcí, které musíte vzít v potaz. Na co nezapomenout, na co naopak dát pozor, čemu se vyhnout a jaké jsou ty správné vychytávky? Stačí si ujasnit ty nejzákladnější body a nemůžete sáhnout vedle!

 

„Ať už rekonstruujete nebo řešíte novostavbu, výběr správného vybavení je vždycky oříšek. A u koupelny to platí dvojnásob. Ukážu vám, jak na to!“

David, projektový konzultant

Návrh bez názvu

V jakém stylu má baterie být?

Chcete osvědčenou klasiku lesklého chromu? Ujíždíte na retro stylu kohoutkových baterií? Tomu rozumíme, jsou krásné! Nebo jste milovníky moderny a sledujete nejnovější trendy? I takové u nás najdete.

Mrkněte na stylová řešení našich koupelen a kuchyní, od retro stylů po moderní trendy, najdete zde, co hledáte.

Kam baterii instalujete?

Důležité je, ujasnit si, zda baterie bude na umyvadle, tedy stojánková nebo na zdi, tedy podomítková. Od toho se odvíjí způsob instalace. Zohledněte i prostor! Baterie pod omítku jsou na prostor méně náročné.

U obou druhů však můžete vybírat z široké škály barev, tvarů, designu, takže si každý přijde na své.

Chcete technické vychytávky?

Už žádné špunty na řetízku, od toho jsou tu pohodlné click-clacky. Vodu uspoří perlátory nebo dvoupolohové kartuše. Kohoutkové baterie dnes fungují na čtvrt obrátky, takže se neušroubujete. A kdo je zastáncem high-tech, zamiluje se do baterií ovládaných senzorem, kde stačí pohyb paží.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.