OTEVÍRÁME CHATY A CHALUPY

…pokračujeme na vlně návratu k přírodě. Jsme národ chatařů a chalupářů a právě teď se na ně hojně vracíme a odzimováváme. A kdo nemá tu možnost, zavřete oči a přeneste se na venkov. Čas tu plyne jinak, v kuchyni voní čerstvá bábovka, pohoda, klid… přesně to na vás dýchne z venkovsky laděné kuchyně. Láska na první pohled.

 

STYLOVĚ ZAŘÍZENÉ KUCHYNĚ

Vzpomínky z dětství na prázdniny strávené u babičky, vůně pečené dobroty, pohoda a radost. Jak na to? Věřte, že je to jednoduché, hlavně v zařizování kuchyně.

Rustikální kuchyni tvoří propracované detaily. Vlisy na kuchyňských skříňkách, dekor cihel nebo kamene na zdi, keramika jako po babičce, dobře kombinované starožitné kousky, kterým vdechnete nový život. Použijte retro kohoutkové baterie, oprašte staré kousky nábytku, zdánlivě omšelé židle nebo kredenc po babičce.

Zařiďte si kuchyni ve venkovském stylu s námi. Naše stylové řešení Country kuchyně je to pravé.

ŘEŠTE DETAILY

V kuchyni se zaměřte na detail. I úložné prostory můžou fungovat jako originální doplněk. Obklady s lehkou patinou, dřevěné prvky, špuntové láhve, to všechno vytváří nostalgickou atmosféru.

Vystavte originální kousky nádobí. Pověste je na zeď, přidejte k tomu květináče plné bylinek… nezapomeňte, že i použité spotřebiče by měly následovat retro vlnu.

Vestavná trouba Gorenje perfektně pasuje do rustikálně laděných kuchyní… i tu najdete v naší nabídce.

Má-li být výsledný efekt z takto laděné kuchyně dokonalý, nesmí chybět keramický dřez. Některé mají speciální povrchovou úpravu, která omezí riziko mechanického poškození na minimum. Na nerezový v tomto případě raději zapomeňte.

VENKOVSKÝ STYL NAPŘÍČ INTERIÉREM

Venkovský styl je osobitý, originální, tradiční, neotřelý a snoubí tradice s trendy. Je škoda nevyužít jej i v dalších částech bydlení, od koupelen až po obýváky a ložnice. Vdechněte zdánlivě omšelým materiálům nový život. Odměnou vám bude jedinečná atmosféra, kterou vám budou závidět všechny návštěvy.

Stylový dřevěný nábytek s umyvadlem ve tvaru džberu navodí tu správnou atmosféru venkovsky laděné koupelny.

A nezapomínejte myslet na sebe, pivní kosmetika Manufaktura @manufaktura.cz perfektně zapadá do tohoto stylu a je taky skvěle country!

Líbí se vám chalupářský styl? Tak sáhněte po menší umyvadlové míse a zvolte dřevěný stylový nábytek. S otevřenými policemi budete mít všechno pěkně po ruce!

Nechte se jako my inspiraovat venkovem a zamilujte si stylové řešení Country koupelna a Chalupářská koupelna.

Zařiďte v rustikálním stylu i ložnici nebo obývací místnost. Správná volba jsou jako by omšelá prkna, na kterých už se podepsal zub času, se znaky prasklin a suků. Navíc s výhodami a odolností dlažby.

Peronda Mumble

Kale Forest

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.