Proměna koupelny rychle a levně

Díváte se na svou koupelnu a říkáte si „Chtělo by to něco nového…“ A víte co? Jde to i bez bourání, prachu a nepořádku. Stačí změnit pár detailů, drobností, které vytvoří nový prostor. Postavte nový ráz koupelny na doplňcích, barvách a dílčích prvcích, které nevyžadují stavební zásah. Je to jednoduché a dokáže to každý. I s naší pomocí.

Černá barva v koupelně? Už to samo o sobě zní hodně odvážně. Podívejte se ale, jak dokonale vypadají černé prvky využité neobvykle na detailech jako jsou umyvadlové, vanové či sprchové baterie… Navíc mají dokonale matný povrch, který z nich dělá unikátní prvek každé koupelny, ve které se objeví. To je ten pravý Art Deco prvek.

Krása chladného kovu v teplých měděných odstínech je další odvážný prvek, který přinese kýžený šmrnc všude, kde se zaleskne. Inspirujte se stylovým řešením Metal koupelna, kde tyto barvy vévodí. Kovové prvky najdete také ve stylovém řešení Light pastel koupelna, série doplňků Tera si půjčila trochu ze sluncem zalitých pláží s dotykem slunečních paprsků při zápasu slunce.

Učaroval vám trend dřeva v kombinaci s černou? Zamilujete si pak sérii koupelnových doplňků Hombre. Hodí se jak do koupelen inspirovaných přírodou tak do koupelen, v nichž vévodí chladná krása kamene či betonu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.