Prvky noir ve vaší koupelně

Noir znamená černá… a černá v koupelně je něco, co boří zažité konvence. Je určená pro ty, kteří rádi překvapují, pro ty, kteří chtějí vytvořit osobitý prostor i pro ty, kteří rádi sledují trendy a neotřelost. Nebojte se černé barvy na zdech, zařizovacích předmětech, bateriích i doplňcích. Ukážeme vám, jak na to.

Černé baterie?

Že baterie v koupelně musí být v čistě kovových odstínech? Už dávno ne, můžou hrát všemi barvami, nicméně věnujme pozornost té jedné, základní, černé… Naši designéři si je oblíbili a využili je ve stylovém řešení Beton koupelna a také ve stylovém řešení Moderní Art Deco. Navíc mají dokonale matný povrch, který si zamilujete na první dotek. Zamilujte si spolu s námi série Paffoni LIght a Paffoni Vallone. A využijte je jak u umyvadla, tak ve sprchovém koutu, abyste propojili prvky napříč koupelnou.

Sprchové kouty s prvky černé

Poličky ve sprchovém koutu nemusíte nutně vrtat. Díky využití chytrého profilu ve sprchových koutech Huppe Select+ můžete jednotlivé prvky instalovat přímo do profilu. Pyšní se navíc nadčasovým designem. Který doplněk si vyberete? Poličku? Zrcátko? Nebo stěrku na sklo? Inspirujte se ve stylovém řešení Moderní Art Deco koupelna.

Černá sanita

Budete odvážní a vyberete si pro svou koupelnu WC v černé barvě? WC Glacera Alfa má vše, co moderní toaleta potřebuje od skrytého uchycení a otevřený okruh splachování, navíc je dokonale matné.

 

V černé, respektive magické antracitové barvě můžete mít i umyvadlo. Vyberte si ze série Triomini Cemento buď to v kulatém provedení nebo moderním hranatém… obě jsou krásná.

Doplňky, ta správná černá tečka!

Koupelnové doplňky ze série Optima Hombre kombinují krásu dřevěného povrchu s černou barvou. Jsou tedy velmi trendy! Použijte je v přírodně laděných koupelnách, ale své místo najdou i v minimalistických prostorech.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.