VENKOVNÍ DLAŽBA, TO JE LÉTO NA TERASÁCH A ZAHRADÁCH

I když se nám po delší době vrátily deště a tropy ustoupily do pozadí, nezabrání nám to v tom, užívat si zahradu a venkovní radovánky kolem domu, chaty či chalupy naplno. Konečně je příroda opět plná barev, trávníky jsou krásně zelené a příroda si ten příval vláhy vyloženě užívá. Tak se na chvíli posaďte a zaposlouchejte se do té krásné symfonie! A pod nohama mějte to nejlepší z venkovních dlažeb, inspirujte se u nás.

NA TERASE

Kdo nemá zahradu ale terasu, lodžii či balkon, může si užívat okamžiky volna a klidu tam. Dlažba na terase by měla splňovat minimálně protiskluznost a mrazuvzdornost. Přeci jen je vystavená rozmarům počasí po celý rok. Když pak lahodí oku a je příjemná na dotek a vy si vyladíte terasu podle svých představ, nic nebrání tomu, užívat si na ní volné chvíle ať už sami s knížkou nebo v přítomnosti svých blízkých.

Ergon Medley

Gresan Natural

Decoreco Link Stone

Realonda Manhattan

 

 

OD RÁNA DO VEČERA NA ZAHRADĚ

Na zahradě, v obklopení přírody a přece doma. Vybírejte opět dlažbu, která odolá rozmarům počasí. Designově můžete vybírat ze široké škály, doporučujeme ale následovat přírodní prvky. Imitace dřeva či kamene je to pravé.

Sintesi Atelier S

Gresan Natural

RELAX U BAZÉNU

U bazénu je důležitá hlavně bezpečnost, protiskluznost. Jestli sáhnete po bezchybné imitaci dřeva, kamene nebo třeba pálené cihly, to je už zcela na vás. A pak už vám nic nebrání jen tak lenošit.

Dom Barn Wood

Del Conca Da Vinci

Gresan Natural

Exagres Natura

2 cm DLAŽBA

4

Moderní metody přináší způsoby, jakými jednoduše zrekonstruovat či vybudovat povrch teras, balkonů, lodžií. Keramické 2 cm dlažby odbouraly zápory naopak skloubily klady tradičních materiálů – dřevěných roštů, WPC materiálů či betonových dlažeb. Instalují se na terče a vypadají božsky.

Série 2 cm dlažeb najdete na našem webu.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.