Zažeňte podzimní chmury v dokonalém sprchovém koutě

Ať už jste majitelem sprchového koutu z čistě prostorových důvodů, chcete šetřit vodu nebo z časových důvodů upřednostňujete proud horké vody před plnou vanou, vězte, že z rutinního sprchování můžete udělat rituál plný relaxu a času jen pro sebe.

Moderní walk-iny

Žádné dveře, žádné panty, jen čistý prostor, kde sotva postřehnete sklo samotného sprchového koutu. To jsou stále více oblíbené walk-in sprchové kouty. Doporučujeme je do prostornějších koupelen tam, kde můžete počítat s dostatkem místa. Hlavně i pro to, že stěna by měla dostatečně bránit úniku vody do zbytku koupelny. Jsou bezesporu elegantním a nerušícím prvkem prostoru, obzvlášť v provedení klasického čirého skla. Kombinujte prvky uchycení se zbytkem koupelny, vybírat můžete z matných černých nebo klasických chromových prvků.

Uzavřené sprchové kouty

Takový uzavřený prostor má hodně do sebe, hlavně pro to, že si v něm vytvoříte takové klima, které vám vyhovuje. Odnikud netáhne. Pokud máte u walk-in koutů pocit, že na vás může kdokoliv vidět, to se u uzavřených prostor nestane. A hlavně, neunikne ani kapka vody nikam jinam do koupelny. Můžete využít jednoduše sprchového boxu, který stačí umístit tam, kam potřebujete. Pokud ale můžete, využijte přístavby a boky sprchového koutu obezděte, vytvoříte tím originální prostor v optimálním rozměru vám na míru, k němu pak stačí pořídit odpovídající dveře, třeba ty ze série SIKO. Jak se s takovým prostorem popasovali naši designéři se můžete podívat třeba ve stylových řešení koupelen Industrial, Kamenná koupelna nebo Wellness koupelna.

A CO S MALÝM PROSTOREM?

Máte natolik malou koupelnu, že sprchový box nebo walk-in jsou pro vás zapovezěné? A co takhle skládací sprchový kout? Neděláme si legraci. Užijte si prostornou sprchu se vším, co k ní patří. Pak dveře jednoduše složte ke zdi a užívejte si prostornou koupelnu! Podívejte se na řešení Malá koupelna, to je přesně ono!

ÚLOŽNÉ PROSTORY…?

Využívejte úložné prostory ve sprchovém koutě chytře. Díky tomu budete mít po ruce všechny přípravky pro váš dokonalý sprchový rituál. Niky ve sprchových koutech nemusí být výstřelkem minulosti, stylové řešení koupelny Moderní Art Deco staví na kontrastech a i niku proto naši designéři vytvořili černou, kontrastní ale dostatečně velkou. Nebo využijte systémů doplňků ke sprchovým koutům Huppe Select+, ty se chytře připevňují přímo ke sprchové zástěně.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.