Bydlení na míru –zařiďte si vysněný domov přesně podle vašich představ

Atypický prostor pro bydlení má své nezaměnitelné kouzlo s úžasnou atmosférou. Funkčně ho zařídit vyžaduje chytré řešení, které přinese maximum komfortu i stylu. Jak jedinečné bydlení na míru vkusně zařídit a z čeho můžete vybírat?

Zařízení našeho bydlení vypovídá o tom, jaké jsou naše potřeby a čím se rádi obklopujeme. Prostor, ve kterém žijeme, ovlivňuje naši energii, zdraví i vztahy. Proto si v případě zařizování vašeho vysněného bydlení nespokojte jen tak s něčím. Přizpůsobte si všechny místnosti 100 % vašim potřebám tak, aby vám interiér vyhovoval nejen po designové, ale i funkční stránce. Pomůžeme vám naplánovat celý váš interiér na míru, podle vašich přání a představ. Tvoříme s vámi váš domov snů. Pojďte se s námi nechat inspirovat.

Zařiďte si nábytek na míru do celého interiéru dle vašich představ

Všichni potřebujeme, aby nám nábytek v celém domě či bytě maximálně sloužil. Zároveň by měl vypadat naprosto dokonale a designově ladit se zbytkem interiéru. Pomůžeme vám naplánovat nábytek do obýváku, šatny, technické místnosti i pracovny. Každá místnost v domě má svá specifika, a právě díky plánování nábytku na míru můžete využít každé zákoutí a výklenek.  Místnosti u vás doma tak dokonale a prakticky zařídíte. Nábytek na míru si hravě poradí s každým prostorem, ať už máte k dispozici malinkou místnost nebo honosný prostor. V obou případech je potřeba důkladně dopředu promyslet, kdo a jak bude prostor užívat a podle toho zvolit zásuvky, skříně, police nebo regály. Využijte odborné zkušenosti našich konzultantů, kteří s vámi projdou místnost po místnosti a pomůžou vám navrhnout nábytek tak, abyste prostor využili na maximum. Stačí si domluvit schůzku.

Naplánujte si svůj koupelnový nábytek na míru

Máte doma malinkou koupelničku, výklenky a šikminy? Přesně do takových prostor se skvěle hodí nábytek na míru, který si můžete naplánovat podle vašich představ a na centimetr přesně. Pokud se potýkáte s atypickou koupelnou, s naším on-line plánovačem nábytku na míru, si nakonfigurujete skříňku pod umyvadlo, doplňkovou skříňku, ale i zrcadlo v rámu, které dokonale padne do jakéhokoliv prostoru a vy tak nemusíte dělat žádné kompromisy. Možnost výběru nábytku dle vašich specifických rozměrů se skvěle hodí do malé nebo podkrovní koupelny.  Nábytek na míru si můžete naplánovat z pohodlí domova-stačí v našem plánovači nábytku zadat přesné rozměry skříňky, poličky nebo zrcadla, vybrat dekor nábytku a objednat. Pokud potřebujete s výběrem nábytku poradit, navštivte jednu z našich prodejen a naplánujte si nábytek na míru spolu s naším specialistou na prodejně.

Náš tip: Sháníte atypický rozměr nábytku do chodby, zádveří či obýváku? I k tomu můžete využít náš plánovač nábytku na míru. Zařizovat si své bydlení na míru můžete klidně hned.

Atypický sprchový kout? Není problém

Každá koupelna je originál. U nás máte možnost si naplánovat i sprchový kout, který padne i do té dispozičně nejnáročnější koupelny. Sprchový kout na míru se vyplatí plánovat především do nevšedních prostor, jako je malá nebo podkrovní koupelna.  Skvělým řešením je i pro bezbariérovou koupelnu. Nejste omezování typizovaným rozměrem ani barvou. Využijte on-line plánovač sprchových koutů, díky kterému si sami namodelujete sprchový kout, sprchové dveře, barvu rámu, pantů i dekor výplně. Vy si už pak budete užívat váš jedinečný sprchový zážitek.

Kuchyně na míru vašim potřebám

Kuchyně je bezesporu místo, kde trávíme hodně času. Proto bychom se v ní měli cítit dobře. Zároveň na ni máme vysoké nároky, co se funkčnosti a praktičnosti týká. Plánování kuchyně proto nepodceňte a nechte si poradit od našich specialistů. Naši odborní konzultanti vám pomohou naplánovat kuchyni na míru. Poradí vám, jaké materiály zvolit, které barvy a dekory k sobě ladí a jaké vychytávky ve vaší kuchyni rozhodně nesmí chybět. Zařídíte si tak moderní a praktickou kuchyni, ve které se bude vařit a péct s radostí. Vaši vysněnou kuchyni na míru si můžete naplánovat snadno a rychle, aniž byste opustili pohodlí vašeho domova. Vyzkoušejte on-line plánovač kuchyní Elements, kde si naplánujete krásnou bílou kuchyni, která dokonale padne do vašeho prostoru.

Inspirujte se naší nabídkou nábytku a kuchyní a naplánujte si s námi vaše vysněné bydlení.

Inspirujte se ukázkami bydlení na míru.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

NOVÁ KUCHYNĚ ZA MÍŇ

Snížili jsme ceny kuchyní, natrvalo. Právě teď u nás pořídíte novou kuchyni na míru za nižší cenu, a k tomu vám přidáme ZDARMA MONTÁŽ A NÁVRH kuchyně.