Změňte svou kuchyni k lepšímu. Nápady a tipy pro kuchyňskou rekonstrukci.

Pouštíte se do renovace svého bydlení? Pak zaměřte svoji pozornost i na kuchyni. Představte si svoji kuchyni, svůj oblíbený prostor pro kulinářské zážitky, v novém, oslnivém světle – moderní, dokonale funkční a plnou inspirace. Libí?  Renovace kuchyně není jen o výměně starých skříněk a spotřebičů. Je to cesta, která vás zavede k vašemu dokonalému domovu. Vykročit s námi můžete hned.

Co vše je potřeba promyslet, než se do rekonstrukce kuchyně pustíte?  Jaké možnosti máte a do čeho se vyplatí investovat?

Náš průvodce kuchyňskou rekonstrukcí. Úspěšnou a udržitelnou.

Od plánování renovace kuchyně po její realizaci vám ukážeme, na co je dobré myslet, abyste dosáhli kýženého výsledku, nezruinovali jste u toho svůj rozpočet a rekonstrukce kuchyně splnila všechny vaše představy. Projděte si krok za krokem užitečné tipy, jak úspěšně zvládnout rekonstrukci kuchyně.

Při rekonstrukci kuchyně se vyplatí myslet i na to, jak proměnit kuchyni ve více udržitelný a ekologický prostor. Od drobných změn ve spotřebě energie, třídění opadu až po úsporné baterie  a účinnou strategii, jak odstranit vodní kámen a změkčit vodu v domácnosti.

Připravte se na změnu, která nejenže zlepší vaše každodenní kuchyňské zážitky, ale také pomůže k udržitelnější domácnosti.

Zaměřme se i na estetično a praktičnost kuchyně. Jak co nejlépe proměnit starou kuchyni v úžasný, nový prostor, který odráží váš oblíbený styl, naplňuje vaše potřeby a přináší potřebný komfort? K navození správné nálady pomůžou barvy, komfortu výrazně přispěje správná volba stylu.

Praktické barevné schéma kuchyně

Aby byla nová kuchyně nadčasová a šla i lehce kombinovat se stávajícím vybavením, které už v kuchyni nebo obytné části máte, doporučujeme volit spíše neutrální barvy v kuchyni jako jsou např. bílá kuchyně, kuchyně se dřevem nebo šedá kuchyně. Vybírejte povrchy odolné vůči skvrnám a nečistotám. Nemusíte se bát ani kuchyně v matu, speciální povrchy skříněk umí spolehlivě zabránit zanechávání nečistot a otisků prstů na matných dvířkách. Barevný kontrast do jinak neutrální kuchyně snadno vnesete i pomocí barevných obkladů do kuchyně, kuchyňského vybavení  nebo dekorací.

Kuchyně ve vašem oblíbeném stylu

Abyste se v nové kuchyni cítili pohodlně a příjemně, i při rekonstrukci kuchyně se držte vašeho oblíbeného interiérového stylu. Fandové rustikální kuchyně se mohou poohlédnout po krásné provence kuchyni nebo venkovské kuchyni, milovníkům moderních kuchyní se jistě dostane do hledáčku oblíbená skandinávská kuchyně plná světlých barev, s důrazem na jednoduchost a dokonale funkční uspořádání kuchyně, přírodní kuchyně nebo i populární japandi kuchyně. Bohatou inspiraci pro renovaci kuchyně v různých stylech najdete v naší online galerii kuchyní.

Ať už se plánujete pustit do rekonstrukce kuchyně anebo zařizujete kuchyni na klíč v novostavbě, nepodceňte přípravu a plánování nové kuchyně svěřte do rukou profesionálů. Ušetříte čas i starosti se zařizováním.

S rekonstrukcí kuchyně na klíč vám rádi pomůžeme, zajistíme profesionální služby.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.