Moderní koupelna pro každý rozpočet

Toužíte po nové koupelně? Při zařizování nové koupelny je důležitá funkčnost, styl a design. Novou koupelnu si přece jen pořizujete na několik dalších let, proto je důležité, abyste se v ní cítili dobře a vybrali si styl, který vás neomrzí a ve kterém se budete cítit dobře. Ze zkušeností ale moc dobře víme, že zásadní roli stejně nakonec hraje rodinný rozpočet. Pokud máte obavy se nyní pustit do obměny koupelny, ukážeme vám, že zařídit si snovou koupelnu nemusí stát hned jmění!

Máme pro vás tipy, jak si zařídit stylovou koupelnu, ať už na ni máte malý nebo velký rozpočet. Rozhodně se nemusíte vzdávat stylu, ve kterém si koupelnu chcete zařídit. Výběr jednotlivých zařizovacích předmětů přizpůsobte vašim finančním možnostem. Kombinujte produkty s podobným designem, ale v různých provedeních. Ukážeme vám alternativy v různých cenových relacích. Pokud je váš rozpočet už tak napjatý, nebojte se sáhnout po ekonomičtějších alternativách. Vypadají báječně a o poměru cena/kvalita není pochyb. Zařídit si můžete i luxusní koupelnu plnou elegance, designových kousků a vychytávek-například v podobě nově vyvinutých materiálů nebo velkoformátových rektifikovaných dlažeb. Rozpočet takové koupelny pak může být i náročnější. Stylovou koupelnu umíme navrhnout na míru každému rozpočtu. Pojďte si najít variantu přesně pro ten váš.

Designová koupelna s nádechem luxusu

Luxusní a designová koupelna je zde! Lehká struktura kamene s propojením mramorového žilnatění. To je dlažba Royal Stone od výrobce Porcelaingres. Dlažba, která zaujme, přitom ale působí minimalisticky. Tyto jednoduché linie doplňuje nábytková deska Compakt se zabudovaným umyvadlem. Jednotný design, který nic nenarušuje, působí přepychově. Deska je vysoce odolná vůči škrábancům a nárazům. Navíc kompaktní lamino, ze kterého je deska vyrobená, odpuzuje vlhkost a nedrží se na něm nečistoty – a to v koupelně určitě oceníte. Koupelnové doplňky SAT Evolution S jsou určeny k montáži na zeď. Máte tak záruku toho, že vše pevně drží. Zrcadlo se zabudovaným LED osvětlením dotváří celkový dojem z naprosto výjimečné koupelny. Díky osvětlení v chladnější bílé barvě se budete i u vás doma cítit, jako byste se právě ocitli v luxusní hotelové koupelně.

Luxusní koupelna v přírodním stylu má dostatek místa jak pro prostorný sprchový kout, tak pro pohodlnou vanu.
Luxusní koupelna v přírodním stylu má dostatek místa jak pro prostorný sprchový kout, tak pro pohodlnou vanu.

Náš tip: Pokud sáhnete po velkoformátové dlažbě, počítejte v rámci vašeho rozpočtu také s poněkud vyššími náklady na samotnou pokládku. Velkoformátová dlažba přece jen vyžaduje vyšší nároky při manipulaci.

O kousek blíž k přírodě – koupelna zdobená výrazným severským kamenem

Naše stylové řešení Přírodní koupelna  přináší výrazný design kamene v antracitové barvě spolu s béžovou dlažbou a designem dřeva v medové barvě. Nechybí ani kus opravdového dřeva v podobě masivní dubové desky pod umyvadlem. Betonové umyvadlo SAT Cemento v antracitové barvě s pórovitým povrchem skvěle koresponduje s obkladem v designu kamene. To je koupelna, která vás přenese do horského severského srubu, daleko od reality všedních dnů. Čeká na vás zde jen odpočinek a relax. Zamilovali jste se do této koupelny? Nezapomeňte prozkoumat další koupelny v přírodním stylu v naší on-line galerii koupelen.

Odpočinek a relax v koupelně v přírodním stylu - přírodní materiály navodí tu pravou atmosféru.
Odpočinek a relax v koupelně v přírodním stylu - přírodní materiály navodí tu pravou atmosféru.

Náš tip: Zatoužili jste po nespoutaném designu severské břidlice série Climb, ale váš rozpočet je poněkud napjatý? V rámci série najdete i menší formát 30 x 60 cm v nerektifikovaném provedení. Tím celou koupelnu můžete o pár tisíc prolevnit.

Menší formát, menší rozpočet

Zamilovali jste se do přírodní koupelny, ale váš rozpočet na vaši vysněnou koupelnu je omezený? Víme, co s tím. Kombinace obkladů a dlažeb v menším formátu a nerektifikovaném provedení sníží celkové pořizovací náklady. Značnou částku můžete také ušetřit, když místo masivního dřeva sáhnete po méně finančně náročném materiálu. V případě této přírodní koupelny tedy můžete vyměnit dubovou desku například za desku pod umyvadlo v provedení z lamina. Desky Naturel Dolce působí elegantně, jednoduše se udržují a pořídíte je za velmi přívětivou cenu. I tato varianta koupelny vypadá skvěle, co myslíte?

Menší formát, alternativní materiály sníží rozpočet ale zachovají styl koupelny.
Menší formát, alternativní materiály sníží rozpočet ale zachovají styl koupelny.
Nahraďte masiv laminem - ušetříte a zachováte styl a eleganci.

Vidíte sami, že z naší nabídky si vybere opravdu každý. Každá z výše uvedených koupelen se nese ve stejném přírodním stylu, přitom má každá odlišné nároky na rozpočet. Rozdíl můžete hezky vidět například u koupelnového nábytku, v našem případě umyvadla s deskou – masivní dubová deska bude v koupelně působit báječně, přírodní dřevo je přírodní dřevo, cenově je však náročnější. Pokud ale váš rozpočet nedovoluje pořídit si do koupelny tento kus masivního nábytku, zkuste sáhnout po ekonomičtější variantě například v podobě laminátové desky Dolce Naturel. Imitace přírodního dubu vypadá krásně, navodí v koupelně příjemnou atmosféru a navíc za skvělou cenu!

Můžete si zařídit moderní koupelnu ve stylu, do kterého jste se zamilovali a nemusí to hned zničit váš rodinný rozpočet. Pomůžeme vám najít alternativy v různých cenových rozpětích a vaši vysněnou koupelnu zařídit na míru vašemu rozpočtu. Sjednejte si schůzku s naším konzultantem, pomůže vám navrhnout koupelnu na míru přesně dle vašich finančních možností a požadavků.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.