NENECHTE SI UTÉCT NOVÉ KATALOGY 2020

Ať už si kdokoliv z nás zařizuje koupelnu nebo kuchyni, vždy jdeme za tím, aby se nám líbila, odpovídala našim preferencím. Ideálně, aby reprezentovala kus z nás, naši osobnost a byla prostě stylová.

Jak to udělat, aby taková koupelna nebo kuchyně následovala aktuální trendy? To už nechte na nás. Všechny trendy moderního bydlení sledujeme a vybíráme to nejlepší, co se mezi novinkami každý rok objeví.

KATALOG KOUPELNY 2020/2021

Do koupelen vstupuje Moderní Art Deco. Tento trend boří zažité konvence a doslova rozčísl „nudu“ hnědých a šedých tónů, které se držely na špici posledních pár let. Letos je trendy se odvázat barvami i povrchy!

Objednejte si nový KATALOG KOUPELNY 2020/2021 ještě dnes.

 

 

KATALOG KUCHYNĚ 2020

Jak si zařídit kuchyni snů? Moderní ale hlavně funkční? V našem katalogu kuchyní přinášíme kuchyně vyladěné v těch nejoblíbenějších stylech, vydejte se s námi do prosluněné romantické provence, inspirujte se chladnou krásou skandinávského stylu nebo se nechte okouzlit přírodními motivy v přírodně laděné kuchyni.

Objednejte si nový KATALOG KUCHYNĚ 2020 ještě dnes.

STAROSTI NECHTE NA NÁS

siko-vareni-text-1200x1200-min

 

Abyste se vyhnuli těm nejčastějším průšvihům v zařizování koupelen a kuchyní, dali jsme dohromady ty nejčastější nešvary, které vás při jejich zařizování potkávají.

Za ta dlouhá léta, co jsme na trhu, jsme jich od vás vyposlechli už nespočet.

Jaké to jsou a jak se jim vyhnout zjistíte na siko.cz/nesvary.

sprcha_1800x1800

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.