Rychlá proměna koupelny za pár korun

Zasloužila by si vaše koupelna nový kabát, ale nechce se vám do zdlouhavé a finančně náročnější rekonstrukce? Jakákoliv větší proměna koupelny s sebou nese spoustu návazností – vybourávání obkladů, rozvody vody, hydroizolace. Někdy nám na takový zásah nezbývají síly ani finance. Nezoufejte! Máme pro vás pár zaručených tipů, díky kterým za pár korun proměníte koupelnu, ve které se opět budete cítit skvěle.

Zorganizujte si prostor s novou koupelnovou skříňkou

Už si vaše skříňka pod umyvadlem pamatuje své? Nemusíte se trápit pohledem na nemoderní kus nábytku s rozvrzanými dvířky. Série Naturel Home přichází s báječnou umyvadlovou skříňkou, kterou jednoduše zasunete pod umyvadlo a celá koupelna tak během chvilky získá zcela nový nádech. Dřevodekor ořech ladí ke všem barvám obkladů a celý prostor krásně zútulní.

Náš tip: Pro více inspirace prozkoumejte naši on-line galerii koupelen, kde najdete desítky moderních koupelen na jednom místě.  

Nepropásněte barevné trendy – vyměňte bílé umyvadlo za barevné

Také vás uchvátila vlna pastelových barev? Pořizujete si barevné kousky oblečení, dekorativní polštářky a vázičky? Nevzdávejte se trendy barev ani v koupelně. Ano, vybourat staré obklady a vyměnit je za nové, není jen tak. Co ale takhle vyměnit jen umyvadlo? To rozhodně není nic náročného, naopak! A že je z čeho vybírat. Barevná umyvadla Infinitio nabízí širokou škálu barev i tvarů. Oživte svoji koupelnu pastelově modrým, růžovým nebo temně zeleným umyvadlem. Pokud si na výměnu umyvadla přece jen sami netroufnete, s jeho montáží vám pomůžeme. Službu montáže jednotlivých produktů můžete využít pouze na vybraných prodejnách.

Náš tip: Ovládla vás vlna zlatých doplňků? Odvažte se a pořiďte si zlaté nebo bronzové umyvadlo ze série SAT Aurum.

Kombinujte regály v různých barvách

Do stylové koupelny patří stylové doplňky a nábytek. Sáhněte proto po otevřených regálech ze série Naturel Home. Vybrat si můžete hned z několika variant – s bílými, černými nebo dřevěnými policemi. Každá z těchto variant dokáže vdechnout koupelně zcela jinou atmosféru. Upřednostníte kontrastní černou, elegantní bílou nebo nestárnoucí klasiku v celodřevěném provedení?

Náš tip: Regály Naturel Home se budou skvěle vyjímat i v chodbě, obýváku nebo dětském pokoji. A problém s ukládáním autíček je vyřešen.

Nová baterie bez instalatéra? Jde to!

Aktuální trendy si ve své koupelně můžete promítnout i v podobě nové baterie. Zní to složitě? S bateriemi SAT Fusion rozhodně ne. Zakoupením baterií Fusion si pořizujete nejen úsporné koupelnové baterie, ale také variabilitu ovládacích páček. Když vás po nějaké době užívání design baterie omrzí, můžete si vybrat z řady dalších páček, které během pár minut vyměníte sami pomocí imbusu. Jaká páčka vás oslovila tentokrát? V bílém, černém, betonovém nebo dřevěném designu?

Spáry jako nové

Zařízení nové koupelny bychom měli. V každé koupelně ale dochází k častému styku povrchu s vodou a tato zvýšená vlhkost je znát na usazeninách a zašlých spárách. I zde pro vás máme jednoduché řešení, které si zamilujete. Přetřete staré spáry barvou na spáry Fugafresca od Mapei. Stačí pár tahů a spáry budou opět zářit jako nové. Navíc si můžete vybrat hned z několika barev na spáry.

Sami vidíte, že i malé změny dokážou úplně rozzářit vaši omšelou a unavenou koupelnu. Díky těmto pár tipům můžete ve vaší koupelně opět žít! Pro více inspirace pro obměnu koupelnového nábytku sledujte naši galerii nábytku, kde najdete nábytek nejen do koupelny, ale do celého interiéru.

Kaskáda slev pro krásné bydlení

kaskada slev pro bydlení

Zařiďte si krásný domov. Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.

 

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.