Společná koupelna s dostatkem úložného prostoru pro všechny

Dostatek úložného prostoru v koupelně dokáže zpříjemnit každé ráno, i když máte jednu společnou koupelnu pro celou rodinu. Objevte novou inspiraci pro nábytek do koupelny.   

  

Znáte ten ranní shon při střídání celé rodiny v jedné koupelně? Honí vás čas a na zběsilé hledání ručníku, hřebenu nebo i sponky do vlasů není ta správná chvilka.  Přitom stačí tak málo a ranní rituál v koupelně si můžete udělat mnohem snadnější a příjemnější. Zkuste začít u správné koupelnové skříňky, s dostatkem úložného prostoru pro všechny nezbytnosti.  Rázem tak odpadnou ranní pátrací akce po zatoulaných sponkách, čistých ručníkách nebo i kartáčku na zuby. Zavládne klid a věci v koupelně budou uspořádané, každá na svém místě. 

Prozkoumejte ty nejoblíbenější koupelnové závěsné skříňky i naše stylové novinky v koupelnovém nábytku na nožičkách.   

Koupelnová skříňka na vlně harmonie

Pokud vás poněkud nudí klasické hranaté skříňky, máme pro vás něco zcela výjimečného. Série Mam od španělského výrobce Salgar přináší neotřelé řešení koupelnového nábytku. Jeho zaoblený tvar připomínající vlnu si vás získá svou noblesou, skvěle se bude vyjímat v elegantní koupelně. Součástí nábytku je i umyvadlo z litého mramoru s praktickou odkládací plochou. Praktické zásuvky s odolnou povrchovou úpravou uvnitř poskytnou úkryt pro dostatek ručníků i kosmetiku.   

Barevný nábytek, barevné umyvadlo

Zažeňte šeď všedních dnů a obklopte se barvami. Koupelnový nábytek se stane dominantou vaší koupelny, pokud sáhnete po výraznějších barvách. Zkuste trendy lahvově zelenou koupelnovou skříňku ze série Boho Naturel nebo originální temně modrou ze série Art Deco Naturel. A ani v tomto případě záplava barev nekončí – na barevné koupelnové skříňky si můžete položit jakékoliv umyvadlo na desku z řady Infinitio – bude bílé, černé, růžové nebo zelené?  Barevný koupelnový nábytek i barevné umyvadlo sluší moderní koupelně, dodají jistou extravaganci a originalitu. Přitáhnou pozornost každého, kdo do vaší koupelny vstoupí.  

Nádech umírněného skandi stylu

Také jste si oblíbili skandinávský styl, pro který jsou typické světlé barvy, jemnost a přírodní materiály? Právě to vše se snoubí v sérii nábytku Renoir od španělského výrobce Salgar, navíc doplněné o profilovaná čela zásuvek a dřevěnou desku v dekoru afrického dubu.  Kontrastním prvkem na nábytku jsou černé úchytky, jejich matná povrchová úprava je velmi jemná a příjemná na dotek.  Koupelnový nábytek Renoir vynikne ve stylové koupelně, laděné do severského stylu.  

 

Nás tip: Zkombinujte koupelnový nábytek Renoir s dlažbou v imitaci dřeva Revival a bílým lesklým obkladem ve tvaru cihliček – o světlou a útulnou koupelnu je postaráno!   

Otevřené regály do koupelny zútulní vaši koupelnu

Ve vaší koupelně budou skvěle vypadat otevřené police a regály, které poslouží jako praktické úložné prostory a odkladné plochy pro ručníky i kosmetiku. Využijte látkové nebo proutěné košíky jako designový doplněk pro doladění celého interiéru. Zároveň si zde poschováváte veškeré poklady, které potřebujete mít v koupelně při ruce. Regály Naturel Oxo nebo Naturel Provence promění obyčejnou koupelnu v útulnou místnost, kde se vaše denní rutina stane potěšením.  

 

Náš tip: Umístněte si na regál do koupelny živou květinu. Zeleň uklidňuje a vaší relaxaci po dlouhém a náročném dni už nic nebude bránit.  

A na co při výběru koupelnového nábytku nezapomenout?

Při výběru koupelnového nábytku myslete na dispozici prostoru celé koupelny a praktičnost při každodenním používání. Máte dostatek místa na vysunování šuplíkům? Na jakou stranu by se měla otvírat dvířka od skříňky? Důležité je výběr vhodného nábytku přizpůsobit i tomu, kolik osob koupelnu bude užívat, tedy kolik úložného prostoru bude třeba. Využijte raději zásuvky, otevřené police nebo přidáte ještě doplňkovou skříňku?

Rozmyslete si také, zda hledáte spíš designový kousek, který zaujme na první pohled a bude dominantou celé vaší koupelny, nebo raději zvolíte něco neutrálního tak, aby nábytek spíše splynul se zbytkem koupelny. Před samotnou montáží koupelnového nábytku si také zjistěte, jaké zdivo je v koupelně použité. I v případě koupelnové skříňky na nožičkách je totiž potřeba nábytek z důvodu bezpečnosti přimontovat ke zdi.   

Jak vidíte, stylový kousek nábytku dokáže v koupelně vytvořit zcela mimořádnou atmosféru! Jaký kousek nábytku oslovil právě vás? 

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.