JAK NA STYLOVÉ OBÝVÁKY POMOCÍ OBKLADŮ A DLAŽEB

To, že využívání obkladů a dlažeb se už neomezuje jen na koupelny a kuchyni, už pro vás není žádnou novinkou. O tom tu píšeme často. Použitý obklad i dlažba jednoduše podtrhnou atmosféru, náladu a styl interiéru. Jak je využít v obýváku? Nejlépe uděláte, když se budete držet určitého stylu, stejně jako my.

Moderní terrazzo

Terrazzo, směs cementu a ušlechtilých kamenných drtí je letos opravdu trendem N°1. My jej využili v našem stylovém řešení koupelny Moderní Art Deco. Zkuste jej využít i v obýváků. Vytvoříte odvážný moderní interiér. Ať už jej využijete na celé ploše podlahy či jedné stěny. Nebo jej použijete jako originální detail.

 

Ergon Medley

Del Conda Stelvio

Moderní lofty

Jako by staré tovární haly či strohé technické prostory ožily novým životem. Zachovávají si něco ze své strohosti ale současně dýchají útulností. Využívejte v nich materiály, které se zde běžně objevují. Surovost betonu či cementu jsou to pravé.

Dom District

Sintesi Atelier S

V opulentním stylu

Potrpíte si na opulentnost, velkolepost nebo chcete-li bohatost interiéru? Využijte zdobnost mramoru, který z prostoru, ve kterém se objeví, vytvoří místo, které dýchá luxusem. Mramor je sám o sobě vysoce nosným prvkem a nepotřebuje k sobě žádné další výrazné prvky. Nechte jej dokonale vyniknout.

Peronda Orobico

Sintesi Lands

Kale Royal Marbles

V retro stylu

Útulnost retro prvků je dána barevností, kterou retro styl hojně využívá, staví hlavně na doplňcích. Výrazné teplé barvy, kombinované mezi sebou jsou to pravé pro retro styl. Nebo můžete využít patchworkových zdobných motivů, které jsou stále velmi oblíbené a působí příjemně staromilsky.

Rako Cemento

Rako Rebel

Dom Comfort C

Fineza Patchwork

V rustikálním stylu

Ukázat jako by surový kámen, odhalené cihly, či surové dřevo a dřevěné trámy, to je to pravé pro rustikální styl. Jako byste byli na chalupě či statku. Už na vás dýchá ta pohoda?

Vaspo kámen srubový

Multi brick stones

Stones Lithos

Stylnul Ebano

Kale Forest

Útulně

Ať už pro vás útulné znamená hromadu polštářů, podnožky, obrovskou pohovku… nebo něco jiného… je to o tom, abyste se v prostoru cítili pohodlně. Nechte na sebe působit příjemné barvy a materiály příjemné na dotek. Třeba dokonalá imitace dřevěných povrchů… doplňte je případně podlahovým vytápěním, už vás nebudou zábst nohy.

Fineza Scout

Stylnul Ordesa

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.