Tajemství domácího spa – relaxujte tělo i duši každý den

Otevřete bránu k relaxaci a osobnímu pohodlí. Objevte jednoduché a účinné tipy, jak proměnit svoji koupelnu v malé domácí spa a vytvořit tu pravou relaxační atmosféru. Uvolněte se a přeneste se do světa klidu a pohody. Vychutnejte si luxus domácího spa, s naším průvodcem relaxací a domácího wellness.

Zabalte se do županu, pusťte relaxační hudbu, zapalte svíčky, obklopte se omamnou vůní esenciálních olejů a domácí wellness může začít. Nechte se unést uvolněnou atmosférou, zapomeňte na veškerý shon a starosti a užijte si chvíli jen pro sebe. Chvíli, během které zregenerujete tělo, duši i mysl. Zařiďte si s námi domácí spa – ukážeme vám, co v takové moderní wellness koupelně rozhodně nesmí chybět.

Dopřejte si relaxační masáž ve vaně

Jsou dny, kdy potřebujeme uvolnit a načerpat energii a jediné, co by nás dokázalo uvolnit, je pořádná masáž. Proto by vám v koupelně neměla chybět hydromasážní vana, ve které si můžete užít horkou koupel zároveň s relaxační masáží každý den – ve chvíli, kdy nejvíc potřebujete odpočinek. Ve vašem domácím prostředí, kde se cítíte nejlépe. Masážní vana nabízí hned několik druhů masáže – vodní, vzduchovou nebo kombinaci obou. Je jen na vás, jakou intenzitu vodní masáže zvolíte. Sami si určíte, co je vám příjemné. Součástí vany je i podvodní barevné podsvícení. Měnící se barvy, které se různě prolínají, navozují tu správnou atmosféru, a navíc blahodárně působí na naši psychiku.

Uvolnění a načerpání síly ve sprše

Milujete sprchování? Pak si sprchový systém Wellfit přímo zamilujete a už nikdy nebudete chtít nic jiného. Jedno jediné tlačítko spustí jeden ze tří regeneračních programů střídající se teplé a studené vody. Potřebujete nabudit do nového dne, zregenerovat po náročném sportovním výkonu, nebo naopak uvolnit a zrelaxovat před spaním? Perfektní start do nového dne, odbourání stresu i uvolnění svalů po tréninku – to vše zajistí wellness sprchový systém Wellfit. Každý ze tří programů má předem navolené intervaly studené a teplé vody a intenzitu proudů tak, aby blahodárně účinkovaly na naše tělo i mysl. Vaše sprcha se tak stane vaším útočištěm i místem, kde načerpáte sílu a energii do nového dne.

Náš tip: Dokonalý relax zažijete ve sprše se sprchovým panelem SIKO, kde si můžete sami měnit intenzitu 3 různých proudů. Užívejte si osvobozující pocit proudu vody, který vás v představách odnese od všech starostí a problémů.

Bidet nesmí chybět

Wellness není jen koupel a masáž. Je to cesta k uvolnění těla, duše i mysli. Zakuste jemný dotek osvěžení a pohodlí osobní péče s bidetem. Právě bidet vám zaručí maximální hygienický komfort. Proto ve wellness koupelně nesmí chybět chytrá toaleta s bidetovacím sedátkem. Jakmile jednou vyzkoušíte funkce bidetu, už se ho nikdy nebudete chtít vzdát. Vyhřívané sedátko a konstantní teplá voda pro sprchovací funkce vám zaručí, že se budete cítit svěže po celý den.

Nezapomeňte na odpočinkovou zónu

Máte za sebou relaxační koupel s masáží nebo intenzivní energickou sprchu? Zde proces relaxace rozhodně nekončí. Právě teď potřebujete v koupelně místo, kde si odpočinete a dopřejete hydrataci a péči vaší pokožce. V žádné wellness koupelně nesmí chybět odpočinková zóna – lenoška, lehátko nebo křesílko. Zde se můžete oddávat kosmetickým procedurám, meditaci nebo třeba čtení vaší oblíbené knížky. Vytvoříte si tak místo, kde neexistují žádná pravidla ani povinnosti. Místo, které patří jenom vám a kde se cítíte dobře.

Vychutnejte si pravou relaxační atmosféru

Koupelnu máte zařízenou, čeká vás relaxace v hydromasážní vaně nebo povzbudivá sprcha. Nezapomeňte si v koupelně připravit příjemnou atmosféru pro hluboký odpočinek, který budete prožívat všemi smysly. Inspirujte se přírodou – obklopte se přírodními materiály – dřevem nebo malými kamínky. Inspirujte se hygge stylem a obklopte se svíčkami, vůní lesa a citrusů v difuzéru a přírodními dekoracemi. Umístěte do koupelny vše, co máte rádi a co v prostoru vytvoří to pravé útulno.

Náš tip: Údržba masivního dřeva v koupelně může být náročnější, proto sáhněte po keramické dlažbě v imitaci dřeva. Zajistíte tak přírodní ráz koupelny, která vydrží krásná po dlouhá léta.

Oddávejte se dokonalému relaxu u vás doma. Zařiďte si wellness koupelnu, která vám umožní zakusit maximální prožitek uvolnění.

Inspirujte se tou pravou wellness atmosférou, zalistujte v naší galerii

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

SIKO ZIMNÍ VÝPRODEJ

Užijte si nakupování plné parádních slev na vybrané vybavení nejen pro vaši koupelnu a kuchyni. Udělejte si svůj domov krásnější s výhodnými nákupy. Pospěšte si, nejlepší kousky ze skladu rychle mizí.

Akce platí od 1. 1. do 14. 1. 2024 v e-shopu a na prodejnách SIKO.
Slevové kupóny nelze kombinovat s jinými aktuálně platnými akcemi. 

zimní výprodej cz banner

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli.