Trendy a inspirace pro koupelny roku 2022

Hledáte tu pravou koupelnu jen a jen pro vás? Přinášíme vám bohatou inspiraci plnou nejžhavějších trendů pro vaši koupelnu na jednom místě. Prolistujte náš aktuální katalog koupelen 2022/2023. A co právě teď frčí ve světě koupelen?

Otevřete dveře barvám

Šedým a béžovým tónům odzvonilo. Pojďme se v záplavě negativních zpráv obklopit veselými barvami, které v nás opět probudí optimismus. Barvy, které by ve vaší koupelně rozhodně neměly chybět, se nesou v zemitých a přírodních tónech. Určitě neuděláte chybu, pokud sáhnete po okrově žluté, temně modré nebo zemité cotto barvě. A právě tyto barvy se prolínají v sérii Timeline, která je základem naší barevné koupelny.  Nebojte se i takto výrazné barvy doplnit ještě o tapetové dekory na stěně. Pokud je pro vás taková záplava barev na stěnách přece jen trochu moc, sáhnout můžete po barevném umyvadle z řady Infinitio – i tento nepatrný barevný detail vaši koupelnu ihned promění v designový prostor.

Koupelnové souznění s přírodou

Stále více se v koupelnových trendech odráží naše touha po propojení s přírodou. Kousek přírody si můžete do koupelny vnést v podobě obkladů připomínající květinovou tapetu. Příroda ale není pouze o květinách a rostlinných motivech. Odráží se i v barvách a diverzitě materiálů a různých povrchů. Vytvořte si svou vlastní oázu přímo ve vaší koupelně. Zkombinujte obklady zelené barvy s designem dřeva nebo kamene. Přesně takovou inspiraci vám přináší naše nové stylové řešení BOHO koupelny! Zelená barva se nemusí vztahovat pouze k obkladům – svou koupelnu můžete oživit třeba stylovým koupelnovým nábytkemtemně zelené šalvějové barvě.

Náš tip: Co takhle květinový tapetový dekor do prostoru sprchového koutu? Při každém sprchování se tak budete připadat, jako byste se ocitli v divoké džungli. Nebojte se do koupelny umístit i živé květiny. Celý prostor bude působit zabydleně a útulně.  

Kombinace formátů obkladů i dlažeb

Letošním trendům vévodí nejen kombinace různých barev, ale také kombinace formátů. Nechte se unést a kombinujte zdánlivě nesourodé designy, tvary a formáty obkladů. Co takhle barevné obklady ve tvaru cihliček, ve spojení s výrazným terrazzem a dlažbou v designu dřeva nebo jemného cementu? I tohle všechno se dá zkombinovat. Zářným příkladem je například série Colorful od italského výrobce Pastorelli. V rámci jednoho prostoru se zkombinují nejenom různé designy, ale i povrchy. Lesklé barevné cihličky a matná dlažba v designu cementu se navzájem příjemně doplňují.

To vše a ještě mnohem víc najdete v našem novém katalogu koupelen 2022/2023, který si můžete prolistovat rovnou on-line nebo objednat v tištěné podobě až k vám domů.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.