Trendy koupelnový nábytek? Máme ho pro vás!

Koupelnový nábytek je designovou součástí koupelny. Při výběru každé skříňky do koupelny je třeba dbát i na praktičnost a velikost úložného prostoru. Omrkli jsme pro vás nábytkové hot trendy a vybrali tu nejzajímavější inspiraci pro koupelnový nábytek.  Co byste si do vaší koupelny vybrali?

Koupelnový nábytek plný barev

Barvy se v posledních letech výrazně propisují do našich interiérů, na stěny i do nábytku. Není to náhoda.  Potřebujeme dobít baterky, načerpat energii a obklopit se optimistickými barvami všude, kde to je jen možné. Nebojte se v rámci nábytku a umyvadla kombinovat zdánlivě nesourodé odstíny a tóny barev – vínová se zelenou, žlutá s modrou nebo oranžová se zelenou – to všechno k sobě může ladit. Výsledek vás příjemně překvapí. Nechte se vést vaší intuicí. Z mnohaleté zkušenosti moc dobře víme, že platí: “Tisíc lidí, tisíc chutí”. Z Itálie, mekky designu, přinášíme neotřelé barevné kombinace, které se v našem prostředí většinou velmi dobře ujímají. Naopak francouzský vkus se stále drží spíše v nevýrazných přírodních tónech. Inspirujte se přímo v naší nabídce, barvami hýří nábytek Naturel Boho i Naturel Art Deco.

Konzolový nábytek do koupelny

Pokud máte rádi minimalisticky zařízenou koupelnu, kde není místo pro zbytečnosti, vsaďte na jednoduché kovové konstrukce.  Moderním koupelnám vévodí konzolový koupelnový nábytek, jehož základ tvoří černá kovová konstrukce. Na tu jednoduše posadíte umyvadlo – bílé, černé nebo barevné a osadíte vhodnou umyvadlovou baterií. Krásně ke konzolovému nábytku vypadá černá podomítková baterie. Rázem vytvoříte z koupelnového nábytku solitér, který neunikne pozornosti.  Kovové konstrukce jsou, vedle nejoblíbenější černé, k dostání také v chromovém i bílém provedení. Mohou být kulaté i hranaté. Nejčastěji se kombinují s barevnými umyvadly – od béžových, šedých až po khaki zelené nebo i lila. Hranatý konzolový nábytek sluší především koupelně zařízené v industriálním stylu. Své místo si našel i v moderních koupelnách.

Zaujal vás strohý industriální styl? Omrkněte naši nabídku, kde najdete například sérii koupelnového nábytku Naturel Industrial. Základem tohoto nábytku je černá kovová konstrukce a jako menší úložný prostor slouží otevřená police pod umyvadlem. Barvu police si můžete zvolit dle vašich preferencí – vybírejte z černé, bílé nebo police v dřevodekoru. Kovové akcenty vnášejí do prostoru jistou strohost a surovost, nebojte se tedy tento nábytek kombinovat s teplými tóny obkladů a dlažeb.

Prvky kovu a jemných zaoblených linií se vkusně snoubí v naší nábytkové novince Naturel Round.  Díky této konstrukci pod umyvadlo proměníte svou koupelnu v moderní a naprosto jedinečný prostor, kde vás nic netíží. Vše působí odlehčeně a uvolněně. A kam se všemi nezbytnostmi, které potřebujete pro svou ranní rutinu? Jako odkládací prostor vám poslouží spodní kovová polička. Boční zaoblenou konzoli využijete jako praktický držák ručníků. Díky tomu budete mít ručník vždy hned po ruce. Na konstrukci přesně sedí kulaté umyvadlo Infinitio. Ani zde se tedy nemusíte držet klasické bílé barvy, ale popustit uzdu své fantazie a sáhnout po barevném umyvadlu. Která se vám do koupelny hodí nejvíc? Růžová, zelená, béžová, černá nebo modrá?

3D povrchy nábytku pobudí vaše hmatové buňky

Nábytek do koupelny, který vás uchvátí na pohled i na dotek. Neotřelé kombinace různých struktur, povrchů a materiálů na nábytku dokážou přitáhnout váš pohled tak silně, že jej nebudete chtít odtrhnout a při pouhém letmém doteku probudí i vaše hmatové buňky. Přesně tento fakt se promítá do nejnovějších trendů v koupelnovém nábytku v podobě 3D efektů.  3D dekory dvířek, plastické geometrické vzory na čílkách koupelnových skříněk i vyfrézované svislé pruhy, připomínající lamely, pohltí všechnu naši pozornost. Dokonalá hra světla a stínu jako by nábytek rozpohybovala. Přidáte-li barvy, koupelnový nábytek se promění doslova v designový kousek.

#staytuned I nás strukturované povrchy na nábytku zaujaly, už brzo vám 3D dekory nabídneme. Nemůžeme se dočkat,  budou stát za to!

Také vás tyto novinky v koupelnovém nábytku nadchly? Omrkněte další trendy v koupelnách v naší on-line galerii inspirace.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.