Umí vaše baterie vyrobit perlivou sodovku nebo vařící vodu na čaj?

Máte rádi perlivou nebo neperlivou vodu? Nebo snad jemně perlivou? Pro dřezovou baterii Grohe Blue žádný problém. Volba je jen na vás. Systém Grohe Blue nejdříve vodu filtrací zbaví nečistot a pak ji vychladí tak, že evokuje svěží chuť horského pramene. A než si napustíte osvěžující nápoj do skleničky, vyberete si jestli s bublinkami nebo bez. Báječný komfort, zkuste to.

Dokonale vychlazená voda

Vybavte si pocit, jaký se dostaví, když se napijete osvěžující studené vody. Tento pocit budete mít nyní k dispozici po jediném stisknutí tlačítka. Pomyslete na ten první, lahodně osvěžující doušek.

Grohe Blue

Vystačíte si s tlačítky na rukojeti

  • Pro neperlivou vodu krátce stiskněte horní tlačítko. Dioda LED se rozsvítí modře a vaše sklenice se začne plnit lahodnou a osvěžující vodou.
  • Přejete si jemně perlivou? Stiskněte obě tlačítka krátce po sobě. Dioda LED bude svítit tyrkysovou barvou a z výpusti začne vytékat jemně nasycená voda.
  • A pokud chcete perlivou vodu, stiskněte dolní tlačítko. Dioda LED se rozsvítí zeleně a sklenice bude záhy plná bublinkového nebe.

100 °C Přímo z kohoutku

Jediným stisknutím a bez čekání vám teče horká voda třeba i na blanšírování zeleniny nebo na těstoviny. O jaké baterii je řeč? Grohe Red. Navíc systém Grohe CoolTouch zajistí, že povrch baterie nebude nikdy na dotek tak horký, abyste se o něj spálili.

Vařící voda bez čekání

Zamyslete se nad tím, kolikrát denně potřebujete vařící vodu, a kolik času strávíte čekáním na to, až voda začne vařit. A teď si představte, že byste mohli tento čas, energii a drahocenný prostor na kuchyňské lince ušetřit – pomocí jediného produktu. Přesně to pro vás může udělat GROHE Red.

Dokonale spolehlivý systém, který poskytuje vařící vodu přímo z kohoutku, bezpečně a bez čekání. Jakmile jednou poznáte přednosti tohoto úžasného kuchyňského pomocníka, nebudete si umět představit být bez něj.