Vstupte do designérské dílny retro obkladů Francisca Segarry

Omšelé cihly, zastaralé oprýskané obklady, dlažby, na kterých se podepsal zub času. To vše nám navozuje atmosféru dávných časů a pocit nostalgie. A právě tu umí perfektně přenést do současných keramických obkladů známý designér Francisco Segarra, který již přes 10 let spolupracuje s předním španělským výrobcem keramických obkladů a dlažeb Peronda Group a.s. A z této výjimečné spolupráce vznikají retro obklady a dlažby pod značkou FS. Pojďte je s námi prozkoumat a nechte se přenést zpět do minulosti.

Obklady s nostalgií dávných časů

Francisco Segarra se specializuje na design inspirovaný vintage a retro stylem. Jeho návrhy odrážejí nádech minulosti a zachycují nostalgickou atmosféru starých časů. A právě to se dokonale propisuje do keramických obkladů a dlažeb FS, které přináší do našich domovů jedinečnou a neopakovatelnou estetiku, inspirovanou designem z minulého století. Kromě estetické hodnoty mají dlažby Francisca Segarry také funkční přidanou hodnotu. Jeho návrhy jsou praktické a snadno se instalují do interiéru. Dlažby ve vintage stylu můžete využít v koupelně, kuchyni, ale skvěle se hodí i na vaši oblíbenou chatu, chalupu. Dokonale pak vyniknou ve stylové restauraci, baru nebo bistru i butiku. Ta atmosféra starých časů vás naprosto pohltí a pohladí vaše oči i duši.

Náš tip: Dlažby FS Stars nebo FS Patchworks se skvěle hodí do interiéru zařízeného v boho stylu

Dokonalá rovnováha mezi tradicí a elegancí

Přivřete oči a přeneste se v mysli na rybí trh, do vintage kavárny nebo do stylové restaurace. Přesně tyto prostory vystihují design obkladů a dlažeb FS. Francisco Segarra se při tvorbě vzorů retro dlažeb nechal inspirovat tradičními valencijskými dlaždicemi.

Při pohledu na dlažby FS Faenza nebo FS Raku se vás dotkne osvěžující dotek středomořského prostředí. Zestařený vzhled obkladů ve spojení s netradičními patchworkovými vzory přináší dokonalou rovnováhu mezi tradičním designem a elegancí.

Omšelost jako skutečná hodnota klasiky

Keramické obklady s nádechem vintage stylu z dílny Francisca Segarry se vyznačují tím, že naprosto věrně imitují omšelé a oprýskané staré obklady. A právě omšelost a známky opotřebení propůjčují výrobku skutečnou hodnotu klasiky. Dlaždice se tak stávají jedinečnými a probouzejí v nás pocit útulna a bezpečí. Dlažby FS Mirambel nebo FS Roots působí na první pohled znatelně oprýskaným dojmem, i když se jedná o zcela novou dlažbu. Takového výsledku lze dosáhnout pouze využitím nejnovější technologie digitálního tisku. Moderní technologie umožňují i to, že povrch dlažby je z části lesklý a z části matný. Díky těmto detailům přivádíme každý nový produkt k dokonalosti.

Výjimečnost FS dlažeb od Perondy je zřejmá na první pohled. Objevte kouzlo neotřelých vzorů vintage dlažeb a obklopte se přirozenou krásou opotřebovaného dřeva, cihel nebo rezavého plechu. Prohlédněte si všechny možné barvy a vzory v naší nabídce a nechte se jimi unést.

Koupelnu v retro stylu vám pomohou naplánovat naši konzultanti na prodejnách nebo on-line, stačí si jen sjednat schůzku.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.