1 koupelna 3x jinak

Zařizujete koupelnu a nevíte, pro jaký styl se rozhodnout? Chybí vám inspirace? To, v jakém stylu a v jakých barvách si koupelnu zařídíte, promění nádech celého bytu nebo domu. Ukážeme vám, jak rozdílně může jedna a tatáž koupelna vypadat, pokud zvolíme pokaždé zcela odlišné barvy a design obkladů, dlažeb i styl koupelnového nábytku.  Jeden prostor koupelny se sprchovým koutem, 3 různé styly. Pro který byste se rozhodli?

Romantická koupelna s nádechem do růžova

Dom Kipling

Nebojte se vpustit do vaší koupelny jemné barvy a vzory. To, kde žijeme a čím se obklopujeme, na nás působí každý den. Pozitivní barvy a květinové dekory ve vás opět probudí schopnost snít a touhu dopřávat si to nejlepší. Zařiďte si svou pohádkovou koupelnu i u vás doma. Zdánlivě nesourodá kombinace růžových tónů s květinovými dekory a designem mramoru vykouzlí jedinečný prostor, který na vás dýchne příjemným, hřejivým závanem. O nápaditý akcent se postarají baterie a umyvadlo ve zlaté barvě, které zcela obyčejný prostor povýší na přepychovou koupelnu. Při zařizování koupelny myslete na detaily – například růžový výklenek nad WC pro odložení dekorací a koupelnových nezbytností celý prostor krásně propojí.

Nejste příznivci barev? Jak vidíte sami, ve stejném prostoru můžete vyčarovat zcela odlišnou, na první pohled nepřehlédnutelnou koupelnu, pokud vsadíte na moderní dekory s geometrickými tvary. Spolehlivě k tomu stačí neutrální šedo bílá kombinace. Dekor patchworku upoutá pozornost každého, kdo vkročí do vaší koupelny. Zároveň působí jemně a nadčasově. Kombinací patchworku s dlažbou v designu betonu nikdy nešlápnete vedle. Milovníci praktičnosti se vzhlédnou v sestavě “dřevěného” koupelnového nábytku, který nabízí opravdu velkorysý úložný prostor. Zrcadlo s LED osvětlením vám poskytne dostatek světla kdykoli do něj pohlédnete.

Stylová a elegantní – přesně taková bude vaše koupelna, pokud zvolíte obklady v designu mramoru s jemným žilkováním, v neutrálních barevných tónech.  Zdá se vám mramor až moc extravagantní? Na této koupelně skvěle vidíte, že opak je pravdou. Mramor se hodí do každé koupelny. Pokud ho ještě zkombinujete s dlažbou v designu dřeva, koupelnu proměníte v příjemné a vkusné místo pro relax. A bez výrazných vzorů. Každý den se tak můžete cítit, jako byste nocovali v přepychovém hotelu. Atmosféru koupelny dotváří světlo. Zajímavého efektu docílíte LED osvětlením výklenku ve zdi. Tento designový prvek z vaší koupelny jako mávnutím proutku vykouzlí zcela originální prostor.

Jak sami vidíte, nezáleží na tom, jak velký prostor pro koupelnu máte, rozhodující je styl, do jakého koupelnu vyladíte. Možností je nespočet, stačí popustit uzdu fantazii.  Čerstvou inspiraci, jak by mohla vaše nová koupelna vypadat, najdete v naší galerii koupelen . Čekají na vás stovky návrhů moderních a trendy koupelen, malých i těch prostorných. Sledujeme koupelnové trendy a připravujeme pro vás další návrhy stylových koupelen. O moderní stylové koupelně už nemusíte jen snít. S námi si ji můžete konečně dopřát.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.