Jungle koupelna – Exotická oáza pro osvěžení a relax

Cítíte se po celém dni vyčerpaní? Není nic víc osvobozujícího než myšlenka na dokonalý relax, který na vás doma čeká. Můžete se na něj těšit v případě, že si doma vytvoříte exotickou džungli, ve které během chvilky zapomenete na veškeré starosti a povinnosti. Užijte si ten opojný pocit svobody, který zažijete obklopeni divokými květy exotických rostlin. Už v prvních okamžicích, kdy na vás začnou působit kapky padající vody, ucítíte, jak se společně s vodou odplavuje i veškerý stres. Toužíte po zelené oáze klidu u vás doma? Pojďte se podívat na to, jak si takové květinové zákoutí můžete vytvořit i ve vaší koupelně.

Exotické rostliny na prvním místě

Zavřete oči a přeneste se v představách na ostrov Bali, kde zdáli slyšíte zvuky exotických zvířat a ptáků. Můžete zde zažít pocity úplného uvolnění a očištění těla i duše. Jakmile otevřete oči, zjistíte, že se nacházíte v bezpečí doma, ve vaší koupelně, obklopeni zelenými listy z džungle a barevnými květy divokých rostlin. Přesně takový pocit navozuje dekor Jungle od italského výrobce Del Conca. Na obkladu se citlivě prolínají výrazné odstíny zelené s jemnými tóny oranžové a modré. Dekor zkombinujte s přírodními tóny krémové a designem dřeva dlažby Inedito, který umocní pocit, že se nacházíte v přírodě, zcela mimo civilizaci.

Náš tip: Kromě květinového dekoru na zdech rozmístěte do vaší koupelny také živé zelené rostliny, které celý prostor zútulní a navodí pocit opravdového deštného pralesa.

Vana či osvěžující vodopád přímo ve vaší koupelně

Dopřejte si vytoužený relax ve vaší koupelně každý den. Ať už preferujete vanu nebo sprchový kout, každá z těchto variant je možná a má něco do sebe. Ke stěně s dekorem Jungle můžete umístit volně stojící vanu, ve které si budete přidat jako ve vlastním privátním spa. O designový i praktický prvek se pak postará volně stojící vanová baterie, díky které můžete vanu umístit kamkoliv do prostoru, bez omezení vrtání baterie do zdi. Pokud si raději užíváte proud tekoucí vody, díky otevřené sprchové zástěně walk-in si v koupelně vytvoříte váš soukromý vodopád, kam se bez problému vejdou i dva. Skvělou vychytávkou, bez které prostě nemůžete být, je sprchová hlavice, která se zabuduje přímo do stropu – díky ní si můžete užít omamné proudění vody na vaši pokožku. Zažijete pak pocit, jako byste se ocitli pod osvěžujícím vodopádem někde uprostřed divočiny.

Barevné ladění do detailu

Ve volné přírodě nacházíme nesčetné množství zvuků a barev. Ani ve vaší koupelně se ale nemusíte, co se barev týče, omezovat. Naopak. Popusťte uzdu své fantazie a sáhněte například po barevném umyvadlu. V naší řadě umyvadel Infinitio najdete hned několik barev, které vaší koupelně dodají jedinečný akcent. K Jungle koupelně neodmyslitelně patří veškeré tóny zelené – proto se sem skvěle hodí tmavě zelené, výrazné umyvadlo. V kontrastu s koupelnovým nábytkem Ratio v jemné krémové barvě tvoří vyvážené kombo, které nelze v koupelně přehlédnout.

Oddejte se nespoutaným touhám, které vás ve vašich snech přivádějí až do civilizací nedotčené divočiny. Vytvořte si vaši džungli plnou zeleně u vás doma, kde se cítíte bezpečně a sami sebou. Vydejte se prozkoumat naši Jungle koupelnu a nechte se jí unést.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.