Bezchybné dveře pro váš domov

Přemýšlíte o nových dveřích? Je na čase přestat přemýšlet a snít a začít vybírat. Přinášíme vám jedinečnou možnost akce 4+1. Vyberte si z nejoblíbenějších sérií dveří PERMA, AURA nebo LATINO a 1 ks dveří dostanete zdarma. Zjistěte o akci víc.

PERMA

Série Perma představuje rámové dveře s masivní rámovou konstrukcí z MDF. Nebojte se, že byste dveře nedokázali sladit se zbytkem interiéru. Nabízíme je ve 4 oblíbených odstínech jilm a antracitový jilm, bílá borovice a karamelový ořech. Stanou se tak dokonalým solitérem celého prostoru. Díky dokonalému 3D povrchu se pyšní krásnou dřevokresbou. Výplň tvoří MDF panely a bílé matné sklo. Ptáte se, v čem spočívá ta nadčasová elegance dveří? Možná to je tím, že jsou bez zasklívacích rámečků a tak jejich linie nenarušuje nic navíc.

Rozhodli jste se pro sérii Perma? Jen do toho! Osadit je můžete i do stávajících kovových zárubní, odpovídají totiž české normě.

AURA

I série Aura staví na nadčasovosti a masivní MDF konstrukci. Osloví každého, kdo chce pro svůj interiér hledá moderní design, který ale jen tak nevyjde z módy. Dekor ve 4 oblíbených provedeních jilm, bílá borovice, karamelový ořech a antracitový jilm doplňuje série Aura skleněnou výplní z bílého matného skla osazeného do dveří bez rámečků. Podívejte se, jak dokonale vypadá série Aura třeba provedení z bílé borovice. Je to láska!

LATINO

Série Latino představuje lakované dveře. Dokonalý povrch se stane klenotem každého interiéru. Lak je ekologický, vytvrzený pomocí UV a pásne do stávajících zárubní i do těch obložkových. Co říkáte na Latino v bílém provedení? Jemné reliéfní prvky dveřím sluší. Můžou tak splynout s bílou stěnou nebo se stát solitérem na kontrastním podkladu. K čemu se kloníte vy?

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.