Bezchybné dveře pro váš domov

Vyladili jste si svůj domov do nejmenšího detailu a poslední, co vám zbývá k naprosté dokonalosti jsou stylové dveře? Pak to chce navštívit místo, kde najdete širokou nabídku interiérových nebo vchodových dveří na jednom místě. Vítejte v naší galerii dveří.

Buďte in, díky interiérovým dveřím

Dřevo je stálicí v našich domovech, prolíná se napříč moderním i nadčasovým interiérem. Výhodou dřeva je jeho univerzálnost. Dřevěné dveře do kuchyně vyniknou v kombinaci s přírodními motivy a materiály. V obýváků dokážou dřevěné dveře podpořit klasický vzhled, ale drží krok i s moderními trendy v podobě industriálně laděných prostor. Dokonalý efekt udělají povrchy s výraznou kresbou a suky. Barevné dveře popustí uzdu vaší fantazii a dodají interiéru šmrnc, ať už váš výběr padne na olivově zelené, hedvábně modré nebo antracitové dveře. Punc elegance vnesou do interiéru bílé dveře v lesku i v matu. Doslova luxusní dojem udělají skleněné dveře, které navíc dokážou opticky zvětšit a prosvětlit i malé místnosti.

Dveře na objednávku Naturel Supreme City zaujmou na první pohled skleněnými nebo kovovými pruhy. A je jen na vás, zda zvolíte horizontální nebo vertikální variantu.

Náš tip: Slaďte barevné dveře se zbytkem nábytku v obýváku, kuchyni i ložnici. Dosáhnete pak celistvosti celého prostoru. Doporučujeme to především u dveří, které zůstávají běžně zavřené, jako dveře mezi obývákem a ložnicí. Inspiraci, jak na to přináší galerie dveří Naturel Supreme Hempton.

Vyberte si nové dveře online, v plánovači.

Vstupte do naší on-line galerie dveří, kde si pomocí filtrům snadno vyberete dveře, které se vám líbí nejvíc, splňují vaše představy. A díky ukázkám dveří v interiéru si pak dokážete dveře dobře představit i u sebe doma. Aby byl výběr ještě jednodušší, přinášíme vám plánovač dveří, díky kterému si jednoduše přenesete jakékoliv vybrané dveře přímo k vám domů.

Stačí nahrát vlastní fotku vašeho interiéru, kam nové dveře chcete umístit, jednoduše přes levé horní žluté pole, nebo prostřednictvím QR kódu. Pak už jen volíte z variant dveří v pravé části obrazovky, upřesníte jejich umístění a velikost a vybíráte.  Pohodlně tak vyzkoušíte na pár kliků třeba všechny dveře z naší nabídky, jak by vypadaly u vás doma a vyberete si ty pravé přesně pro váš interiér.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.