Bezchybné dveře pro váš domov

Vyladili jste si svůj domov do nejmenšího detailu a poslední, co vám zbývá k naprosté dokonalosti, jsou stylové dveře? Pak to chce navštívit místo, kde najdete širokou nabídku interiérových nebo vchodových dveří na jednom místě, ať už sledujete nejnovější trendy nebo chcete skloubit praktičnost a nadčasovost. Vítejte v naší online galerii dveří.

Trendy interiérové dveře pro stylový domov

Dřevo je stálicí v našich domovech, prolíná se napříč moderním i nadčasovým interiérem. Výhodou dřeva je jeho univerzálnost. Dřevěné dveře do kuchyně vyniknou v kombinaci s přírodními motivy a materiály. V obýváku dokážou dřevěné dveře podpořit nejen klasický vzhled, drží krok i s moderními trendy v podobě industriálně laděných prostor. Dokonalý efekt udělají povrchy s výraznou kresbou dřeva a suky. Barevné dveře popustí uzdu vaší fantazii a dodají interiéru šmrnc, ať už váš výběr padne na olivově zelené, hedvábně modré nebo antracitové dveře. Punc elegance vnesou do interiéru bílé dveře v lesku i v matu. Doslova luxusní dojem udělají skleněné dveře, které navíc dokážou opticky zvětšit a prosvětlit i malé místnosti.

Dveře na objednávku Supreme City zaujmou na první pohled skleněnými nebo kovovými pruhy. A je jen na vás, zda zvolíte horizontální nebo vertikální variantu.

Náš tip: Slaďte barevné dveře se zbytkem nábytku v obýváku, kuchyni i ložnici. Dosáhnete pak celistvosti celého prostoru. Doporučujeme to především u dveří, které zůstávají běžně zavřené, jako dveře mezi obývákem a ložnicí. Inspiraci přináší např. galerie dveří Supreme Hempton.

Vyberte si nové dveře online – v plánovači.

Vstupte do naší on-line galerie dveří, kde si pomocí filtrům snadno vyberete dveře, které se vám líbí nejvíc, splňují vaše představy.

Aby byl výběr dveří ještě jednodušší, přinášíme vám plánovač dveří, díky kterému si snadno vyzkoušíte, jak by jakékoliv dveře, které si z naší nabídky vyberete, vypadaly přímo u vás doma.

Stačí nahrát vlastní fotku vašeho interiéru, kam nové dveře chcete umístit. Pro nahrání použijte levé horní žluté pole, nebo QR kód. Pak už jen volíte z variant dveří v pravé části obrazovky, upřesníte jejich umístění a velikost a vybíráte.  Pohodlně tak vyzkoušíte na pár kliků třeba všechny dveře z naší nabídky, jak by vypadaly u vás doma a vyberete si ty pravé přesně pro váš interiér.

SIKO_náhled online plánovač dveří

Nenechte se nákupem dveří zaskočit. Máme pro vás připravený praktický průvodce výběrem dveří. Najdete v něm odpovědi na vaše dotazy a v sortimentu dveří se snadno zorientujete.

KASKÁDA SLEV PRO KRÁSNÉ BYDLENÍ.

Získejte slevu až 25 % na celý nákup! Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.
Otevíráme vám dveře ke krásnému, stylově zařízenému domovu.

kaskada-slev-cz-hp slevy na koupelnu, kuchyni a další vybavení interiéru

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.