Uspořádejte svou koupelnu s modulárním nábytkem Stilla

Koupelna patří k těm nejmenším místnostem v domě. Je to ale také bezesporu nejsoukromější a nejintimnější místo každého domova. Přizpůsobte si toto místo přesně tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a zároveň jste se v něm cítili dobře.

Díky modulárnímu koupelnovému nábytku Naturel Stilla propojíte v koupelně útulnost s praktičností. Zařiďte si koupelnu, kde se najde místo pro vše potřebné, bez kompromisů. Vytvořte si váš jedinečný prostor pro vaše každodenní rituály.

Nábytek do koupelny jako puzzle

Modulární koupelnový nábytek je tady proto, abyste si vytvořili koupelnu na míru přesně tak, jak potřebujete. Umyvadlovou zásuvkovou skříňku spojte s otevřenými policovými boxy. Závěsné doplňkové skříňky můžete namontovat s otevíráním dolů i nahoru – jakmile propojíte obě dvě tyto možnost a umístíte skříňky nad sebe, vznikne vám praktická vysoká koupelnová skříňka. Policové boxy pak vnesou do vaší koupelny nevšední stylový prvek, zároveň ale najdou praktické využití. Můžou sloužit jako odkladný prostor vedle zrcadlové galerky, pod závěsnými doplňkovými skříňkami, v prostoru nad pračkou nebo nad toaletou. Namontovat se dají vodorovně i svisle, vaší fantazii se tedy meze nekladou – můžete vymyslet nepřeberné množství kombinací.

Náš tip: Máte rádi vše uklizené a zorganizované? Využijte koš na prádlo uložený v závěsné skříňce. Vše, co nemá být vidět, zůstane schované a styl vaší koupelny tak nebude už nic narušovat.

Jedna skříňka, různé barevné kombinace

Nejenom praktičnost je v koupelně důležitá. V koupelně se musíme cítit dobře, uvolněně a bezpečně. Proto potřebujeme funkční, ale také stylový a krásný koupelnový nábytek. A i to nábytek Stilla splňuje. Základem jsou bílá lakovaná dvířka, ty můžete zkombinovat s úchytkovou vložkou v černé, bílé barvě nebo v dekoru bukového dřeva. Všechny tři varianty jsou součástí balení skříňky – je tedy jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Otevřené police a desky pod umyvadlo si pak můžete vybrat také v jedné z těchto 3 barevných variant. Rozhodnete se pro minimalistickou bílou, hřejivý dekor dřeva nebo kontrastní kombinaci bílé a černé?

Praktický a krásný nábytek do každého prostoru

To, jak plánujeme a zařizujeme koupelnu, závisí na velikosti prostoru, který máme k dispozici. Díky modulárnímu nábytku Stilla si ale každý může vytvořit zcela jiný, personalisovaný prostor. Díky množství různých skříněk a zásuvek si snadno a jednoduše naplánujete ideální řešení vaší koupelny. Zařídíte si skříňku na odkládání ne tak často používaných věcí, prakticky vyřešíte prostor pod umyvadlem nebo kolem toalety. S nábytkem Stilla využijete na maximum i náročná místa, jako jsou výklenky, šikmé stěny nebo prostory nad pračkou. Modulární nábytek se nabízí také jako ideální řešení malé koupelny. V malých bytech je dobře organizovaný úložný prostor velmi důležitý, proto skládejte a kombinujte, abyste využili každý centimetr vašeho prostoru.

Náš tip: Využijte úložný prostor v koupelně na maximum – zvolte zrcadlovou galerku se zabudovaným LED osvětlením. Získáte tak další úložný prostor, kam schováte maličkosti pro vaše každodenní rituály, a přitom je budete mít neustále po ruce

Už se vám v hlavě rozjíždí různé kombinace koupelnových skříněk a polic? Ještě více inspirace nábytku do každé místnosti najdete v sekci nábytku na našem webu – vyberete si ten pravý nábytek do koupelny, kuchyně, obývacího pokoje nebo pracovny, vše pohodlně a na jednom místě.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.