Chcete rychlou a jednoduchou proměnu interiéru? Obměňte interiérové dveře

Jedinečná nabídka kvalitních skladových dveří ve více než 400 různých provedeních, barvách a rozměrech, a to včetně zárubní. Taková nabídka nemá na našem trhu obdoby. To musíte vidět.

Patříte k těm, co si rádi a často vylepšují a zkrášlují bydlení? Zkuste obměnit třeba jen interiérové dveře. Uvidíte, že rázem vykouzlíte příjemnou změnu a úplně novou atmosféru vašeho domova.
Nezapomeňte, že dveře dotváří celkový vzhled interiéru a podtrhují jeho styl.

Vede dřevodekor nebo bílá?

Interiérové dveře v dekoru dřeva stojí v popředí zájmu. Oblíbené jsou jak světlé tak tmavé odstíny nejrůznějších druhů dřev. S jemnou i s výraznější kresbou, nechybí ani zdůrazněné suky. Trendové jsou také povrchy z dřevěné nebo břidlicové dýhy, které působí luxusnějším dojmem. Dýhy bývají přece jen trochu náročnější na údržbu, takže prim hrají lamináty, fólie i laky v RAL odstínech. Nově jsou k mání i ultramatné laky s ochranou proti otisku prstů.
Každopádně dřevo vždy bude v interiéru působit příjemným, útulným dojmem. Akcent dřeva prostor pocitově zateplí.

Bílá je klasika. Máme-li barevněji laděný interiér, do výraznějších dekorů na dveřích už se raději nepouštějte. Mohlo by to být, jak se říká, tak trochu už moc. Naopak bílá bude působit čistým jednoduchým dojem, nechá vyniknout ostatním barvám v interiéru. Nejen, že prostor prosvětlí, ale také pozitivně ovlivní optickou velikost místnosti.

Třešnička na dortu

Nezapomeňte na pověstnou “třešničku na dortu” a tou je u dveří KLIKA, důležitý designový detail. Vedou matné či broušené kovové povrchy a barvy – černá antracitová a bílá. Trendem jsou jednoduché minimalistické tvary klik. Chcete -li značně zvýšit komfort užívání dveří, sáhněte po magnetickém zámku.

Věříme, že vás nová nabídka interiérových dveří zaujme a vyberete si takové, které promění váš interiér. Navíc je můžete mít ihned, ty nejžádanější novinky držíme SKLADEM.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.