Jak udělat z koupelny oázu pro duši?

Máme pro vás užitečné nápady, které se budou hodit. Vyzkoušeli jste už některý z nich? Utečte na moment z civilizace a dopřejte si chvilky jen pro sebe. V prostředí, které vás uklidní, nabije svěží energií.

Přeneste si do koupelny kouzlo přírodních jevů, barev i materiálů. Kouzlo bydlení moderních milovníků přírody spočívá v přirozenosti a jednoduchosti. Díky přírodním materiálům, barvám inspirovaným paletou přírodních odstínů a dostatkem zeleně, vytvoříte oázu pro duši. Svůj kousek přírody, kde se vám bude skvěle odpočívat a relaxovat, si můžete zařídit i uprostřed městského ruchu.

Vybavení koupelny musí odolat prakticky stále přítomnému vlhku, párám a samozřejmě vodě. A to u použití přírodních materiálů jako je dřevo může být problém. Proto ve většině případů, a z hlediska praktičnosti, sáhneme po jeho nejrůznějších imitacích. Řeč je hlavně o obkladech a dlažbách. Populárními přírodními materiály jsou dřevo a kámen, a tak se také velmi často imitují. A to opravdu dokonale.

Nejmodernější technologie digitálního tisku dokáží perfektně napodobit, dokonale imitovat strukturu dřeva. Každé takové prkno je originál, což dodává celku věrohodnost.

Podívejte se, jaké obklady, dlažbu a další zařizovací předměty jsme zvolili pro toto stylového řešení. Inspirujte se.

Abychom prostor koupelny ještě více zateplili, použijeme skutečné přírodniny. Alespoň v podobě malých doplňků či dekorací . Do dózy klidně dejte malé oblázky, naaranžujte živé květiny. Vyhrát si můžete i s dekorací z přírodního bambusu.

Vytvoříte si tak z koupelny malou, klidnou oázu pro duši, uprostřed ruchu velkoměsta.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.