Galerie koupelen – inspirace pro koupelny snů

Chystáte se na rekonstrukci nebo zařizujete nové bydlení? Hledáte inspiraci pro koupelnu snů? Prozkoumejte on-line galerii koupelen plnou bohaté inspirace a nejnovějších trendů ze světa koupelen. Objevte nové nápady, jak kombinovat barvy, materiály a co se k čemu hodí nejlépe.

 Stylové koupelny, do kterých se zamilujete

Stačí se na chvíli zasnít. Vidíte ten božský koupelnový relax? Koupelna ve skandinávském stylu plná hřejivé atmosféry, dřeva a světlých barev. A co třeba nespoutaný boho styl bez pravidel, který i malou koupelnu promění v místo pro bohémský relax? Anebo odvážné barvy s květenou na stěnách, které z koupelny udělají místo, ve kterém chcete žít? Inspirujte se stylovými koupelnami, které v sobě snoubí nejnovější trendy v zařizování moderních koupelen a nejoblíbenější styly. Na své si přijdou i milovníci klasiky a tradic v podobě rustikálních a retro koupelen. Každé stylové řešení koupelny pro vás ladíme do posledního detailu tak, aby vaše koupelna byla funkční a stylová zároveň. Pod rukama nám projdou stovky vzorků, ladíme barevné odstíny obkladů, povrchy a tvary koupelnového nábytku, barvy umyvadel i doplňků až po ten nejmenší háček na ručník. Tak, abyste se do stylové koupelny zamilovali na první pohled a řekli si: „Přesně tohle je moje vysněná koupelna“. Koupelny v těch nejoblíbenějších stylech najdete hned na začátku naší koupelnové galerie. Jsou označené žlutým štítkem „Stylové řešení“, abyste je snadno a rychle kdykoliv mezi všemi koupelnami našli.

Náš tip: Prozkoumejte naše nejnovější stylová řešení Boho koupelna a Barevná koupelna.

Díky filtrům rychle najdete koupelnu podle vašich představ

Každý z nás má jiný vkus a jiné preference. Někdo miluje výrazné barvy, někdo naopak touží po jemných kombinacích tón v tónu. V naší fotogalerii koupelen si jednoduše filtrujete koupelny dle barev i stylu, který je vám blízký. Sníte o béžové koupelně? Žádný problém. Stačí si v levé části kliknout na vaši oblíbenou barvu a ihned vidíte všechny koupelny v béžové barvě a v různých kombinacích s béžovou. Toužíte po luxusní koupelně? Zafiltrujte si design mramoru a ihned máte před sebou inspiraci pro luxusní koupelny, které vás oslní na první pohled.  Pokukujete spíše po koupelně ve venkovském stylu? V galerii najdete i rustikální koupelny nebo ty v retro stylu, které se skvěle hodí na chalupu nebo na venkov.

Nás tip: Možná by vás nikdy nenapadlo zkombinovat v koupelně design mramoru se dřevem nebo barevné terrazzo se zelenou barvou. Podívejte se, jak krásně spolu ale taková kombinace funguje! Mrkněte například na koupelnu Colorful nebo Sunshine v naší galerii koupelen.

Inspirace pro malou koupelnu i tu v podkroví

Zařizujete malou koupelnu? Hledáte inspiraci pro útulnou koupelnu v podkroví? V naší galerii najdete chytré nápady a tipy, jak zařídit koupelnu v různě velkém prostoru, včetně toho atypického třeba v podkroví nebo s nikou.  Vždy tak, aby koupelna byla funkční, praktická a stylová.  Rozhodujete se, jestli do vaší nové koupelny dát vanu nebo raději sprchový kout?  V galerii najdete ukázky řešení koupelen s vanou i sprchovým koutem, různé dispozice včetně bezbariérové koupelny. Získáte tak okamžitě představu o tom, jak v koupelně co nejlépe rozmístit všechny zařizovací předměty, abyste prostor koupelny využili na maximum a užívali si pohodlí a relax naplno.

Rádi vám pomůžeme s plánováním nové koupelny, přesně podle vašich představ. Naši designéři vám navrhnou 3D návrh, jak by mohla vaše nová koupelna snů vypadat a postaráme se o vše potřebné. Ušetřete čas i starosti se zařizováním a nechte plánování koupelny na nás.

desitky koupelen pro vaši inspiraci

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.