Hlavně držte styl!

Ukázky různých řešení a tipy, jak si stylově vyladit koupelnu a kuchyni. Ať už ve stylu Provence, skandinávském či přírodním…, ale vždy v takovém, který máte nejraději a ve kterém se cítíte skvěle.

Víte, že nezvládnuté ladění a dekorování interiéru je jednou z nejčastějších chyb, které se dopouštíme při budování útulného domova? Pak máme pocit, že výsledek úplně neodpovídá naší vysněné představě. Stále nám v interiéru jakoby něco neladí oku. Příliš výrazné barvy nebo divoké kombinace? Moc nebo málo dekorací? Zkrátka převládají smíšené pocity a někdy i rozpačitost nad celkovým dojmem.

A není se čemu divit. Byt, ve kterém sousedí námořnický dětský pokoj s moderním černobílým obývacím pokojem, ložnicí v pastelových barvách a koupelnou v zámeckém stylu, bude vždy působit disharmonicky, i když jsou jednotlivé místnosti samy o sobě dokonalé.

Nic naplat. Propojení místností si žádá komplexní přístup, důmyslné promyšlení kompozice, a to včetně ladění stylů. Víme jak na to.

Přinášíme vám ukázky řešení koupelen a kuchyní, vyladěných do vybraných stylů – skandinávský, přírodní, Provence nebo třeba chalupářský…
Jak si komfortně a stylově zařídit bydlení nejen doma, ale třeba i na chatě či chalupě?

Podívejte se. Nechte se inspirovat.

Stylové koupelny a kuchyně jsou náš život.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.