Plánujete novou kuchyni? Nenechte si ujít nejnovější trendy.

Sledujte reportáž pořadu Prásk!. Podívejte se na ukázky stylově řešených kuchyní. Omrkněte vychytávky, které by v moderní kuchyni neměly chybět.

Kuchyně už dávno není jen místo pro přípravu pokrmů, ale její funkce sahá už mnohem dál. Je místem, kde trávíme nejvíce času s rodinou, sedíme s přáteli, často se stává i malou domácí kanceláři nebo se na chvíli promění i v hernu pro děti. Zkrátka je multifunkčním prostorem, středobodem dění, srdcem domova.

Jaké jsou trendy v zařizování kuchyní? Nejčastější kombinace barev?

  • kombinace barev aqua/tyrkysová s výraznější texturou dřeva v teplejším tónu hnědé
  • převažují tmavé tóny, šedá, antracitová i černá, matné provedení
  • otevřené, prosklené vzdušné systémy úložných prostor včetně podsvícení
  • úzké a vysoké skříňky, policové systémy
  • kombinace různých výšek v rámci pracovních ploch, s napojením na odkládací plochy, úložné prostory.
  • moderní technologie, maximálně praktické vnitřní uspořádání úložných prostor pokud jste milovníkem bílé barvy, pak velké oblibě se těší kuchyně zařízené

Hlavně stylově

Aby se nám v kuchyni dobře fungovalo, to je základ. Neméně důležité ale je, abychom se v ní cítili příjemně a  měla svojí příznačnou atmosféru, která je blízká a sedne našemu přirozenému naturelu. Ano, jde o styl. Stylově zařízená kuchyně, potažmo celý interiér, dodá prostoru jeho osobitost a mnoho vypoví i o jeho majiteli.

Ať už máte rádi skandinávský styl, venkovskýProvence anebo naopak třeba strohý industrial, vždy volte takový, který vám sedne a ve kterém se budete cítit příjemně.

Reportáž pořadu Prásk, která se natáčela ve zbrusu nové expozici kuchyní na showroomu SIKO Praha Černý Most.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.