Hřejivá podlaha, příjemná pro vaše nohy

Každý podzim nás s nástupem chladných dní motivuje obklopovat se hřejivými materiály. Venku teplé svetry a kabáty, doma teplé ponožky. Co takhle vzít teplo od nohou pěkně od podlahy? Vybírejte ze široké nabídky podlah a zajistěte si příjemný, hřejivý pocit při každém došlápnutí bosou nohou po podlaze i u vás doma.

Zažijte teplo vinylové podlahy na vlastní kůži

Jen těžko si dokážeme představit domácí pohodu, pokud budeme muset neustále krčit chladem prokřehlé prsty u nohou. Proč se halit do teplých ponožek a bačkor, když si můžete užívat chůzi bosky po příjemně hřejivé podlaze. I v chladných dnech. Stačí si pořídit do domácnosti moderní  vinylovou podlahu.

Proč je vinyl na podlahu tou správnou volbou?

Vinyl má skvělé izolační vlastnosti, nejen zvukové ale především ty tepelné. Snadno se uklízí, jeho povrch je antistatický, je otěru odolný a velmi příjemný a hřejivý na dotek. Má kvalitní nášlapnou vrstvu, je tichý při chůzi a díky integrované podložce je i vysoce zvukově izolační. To oceníte zejména tehdy, když vám něco omylem upadne, nemusíte se obávat, že probudíte nebo vylekáte spolubydlící.  Potěší vás i příznivá cena, za kterou si můžete vinylovou podlahu pořídit, oproti např. dřevěné podlaze, která je výrazně náročnější jak cenově, tak i na údržbu. Díky příznivé cenové dostupnosti je právě vinyl oblíbenou volbou pro řešení podlah v řadě moderních domácností.  Hodí se do celého interiéru, od podlahy v koupelně, přes kuchyni, chodbu až po obývák nebo ložnici. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími designy od dřeva až po břidlici nebo kámen.  Ať už zvolíte jakýkoliv design, jistě oceníte dokonalý povrch vinylové podlahy, který je pohledově k nerozeznání od přírodních materiálů. Uměle vytvořené dýhy kopírují kresbu dekorační fólie, díky tomu je vinyl k nerozeznání i od dřevěné podlahy, podívejte se na vinylovou podlahu Naturel Best nebo Naturel Better.

Vinylovou podlahu můžete doplnit také o podlahové vytápění, tím příjemně hřejivý pocit od nohou ještě znásobíte. My doporučujeme teplovodní podlahové vytápění, které vinylové podlaze vysloveně svědčí (na rozdíl od topných spirál, kde hrozí rychlé výkyvy teplot, ty vinyl nesnáší dobře).

 

Náš tip: Podlahové vytápění ocení nejen rodiny s dětmi. Právě ty si na podlaze často hrají a tráví na ní v sedě nebo v leže většinu volného času – díky hřejivé vinylové podlaze v kombinaci s podlahovým vytápěním, jen tak nenastydnou.

Snadno se pokládá, jednoduše opravuje

Vinylová podlaha má jednoduchou pokládku, snadno ji položí každý domácí kutil. Vybrat můžete mezi lepenou a na tzv. Click Systém.  Lepená vinylová podlaha se pokládá pomocí lepidla.  Plovoucí vinylová podlaha na oblíbený Click Systém se pokládá  jednoduchým zakliknutím do zámků. Vinylovou podlahu navíc i snadno opravíte, pokud je třeba. Stačí jednoduché rozebrání zámků nebo vyříznutí poškozeného kusu a vyměna za nový. Pokud si nejste pokládkou jistí, obraťte se na nás, zařídíme ji!

Příjemně teplá podlaha i v koupelně

Vinylovou podlahu můžete bez obav použít i do koupelny. Vinylová podlaha je 100% vodotěsná a odolá i vlhku.  Pokud váháte nad volbou podlahy do sprchového koutu, kde dochází k přímému a velmi častému kontaktu s velkým množstvím vody, doporučujeme dlažbu nebo sprchovou vaničku. Na podlahu do koupelny můžete vedle vinylu také použít voděodolnou laminátovou podlahu, která je certifikována na voděodolnost po dobu 100 hodin.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.