Stylovou laminátovou podlahu využijete i v koupelně

Že jsou stále oblíbené i jiné podlahové krytiny, než jen dlažba? No jasně, nebudeme lhát. Proto vám nabízíme i lamino, vinyl a dřevěné podlahy. Ty se v té správné úpravě dají použít napříč celým interiérem – i v koupelně. A těší se velké oblibě.

Hledáte podlahovou krytinu, která hodně vydrží, snadno a rychle ji položíte a bude vám dělat radost dlouho? Nechcete dlažbu, ani v případě, že by pod ní bylo podlahové vytápění? Tak sáhněte po laminátové podlaze Naturel, příjemná na dotek a bezchybná na pohled. Její provedení vás okouzlí propracovanými dekory a dřevěnou kresbou. V tomto sortimentu přinášíme řadu novinek v dekoru oblíbeného dubu.

Podlaha tvoří základ interiéru. Vhodná volba podlahy stylově definuje celý interiér domu či bytu. Díky originálním dekorům, materiálům a různorodému barevnému provedení pomáhá vtisknou interiéru originální vzhled.

Zbořte s námi mýtus, že laminátová podlaha nemůže dobře sloužit v koupelně. Sáhněte po té voděodolné, která v takovém provedení udělá parádu i ve vlhkém prostředí koupelny.

Laminátová podlaha vám tak může dělat radost napříč interiérem, od chodby, přes obývák a ložnici až po koupelnu a kuchyni. Pokládku 1clic2go dokážete snadno položit i vy. Myslíte, že ne? Podívejte se na náš návod, je to hračka.

Náš tip: Kdo se na položení takové podlahy necítí nebo chce jednoduše servis se vším všudy, využije služby našich montérů. Nechte starosti na nás, o pokládku podlah se postaráme.

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.