Jak na správný výběr umyvadlové baterie

Pojďte s námi postupně odkrýt nejčastější záludnosti. A nic vás už nepřekvapí…

Ať už rekonstruujete nebo řešíte novostavbu, výběr správného vybavení je vždycky oříšek. A u koupelny to platí dvojnásob. Naučíme vás, jak na to!

Ujasněte si styl

Sledujete moderní trendy nebo upřednostňujete praktičnost a osvědčenou klasiku? Inspirujte se našimi stylovými řešeními koupelen.

Na umyvadlo nebo pod omítku?

Když už víte, jaký styl vám sedí, začínáte řešit detaily. A jedním z nejdůležitějších je správný výběr umyvadlové baterie. Stojánková nebo na zdi (podomítková), vysoká, nízká, s kohoutkem nebo páková. Klasická chromová nebo v odvážném barevném provedení… Berte v úvahu i nároky na prostor. Podomítkové baterie jsou prostorově nenáročné a často i designově zajímavější. Vždy by však baterie měla odpovídat tvaru, velikosti a stylu umyvadla, které jste si zvolili.

„Dnešní baterie přináší možnost úspory vody až o 50% při využití nejrůznějších perlátorů bez snížení komfortu při mytí.“
David Ipser, projektový konzultant

Zapomeňte na špunty na řetízku

Nejrůznější technické vychytávky se dnes staly už neodmyslitelnou součástí našich koupelen. Stačí si jen vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Zátku umyvadla pohodlně zavřete pomocí click-claku. Úspornější průtok vody dosáhnete např. pomocí perlátorů či dvoupolohových kartuší. Ani zastánci retra kohoutkových baterií nemusí šroubovat donekonečna, dnes stačí čtvrt obrátky. Pokud hledáte něco víc high-tech, sáhněte po bateriích ovládaných senzorem. Vodu pustíte i zastavíte bez doteku ruky.

Neslevujte ze svých požadavků

Máme skvělou zprávu. Dnes už nemusíte slevovat ze svých požadavků a hledat kompromis mezi stylem a funkčností. Přinášíme Vám v pár minutách ty nejdůležitější rady a tipy, na co si dát pozor a na co nezapomenout.

David Ipser, náš projektový konzultant, vás v pár minutách provede pestrým světem umyvadlových baterií.

Máme vždy radost, když naši zákazníci mají jasnou představu o výběru, jsou kreativní a popouští uzdu své fantazii. Ale nezapomínejte, že jsme tu pro vás. Náš projektový konzultant pohlídá všechny potřebné kroky i záludnosti, na které můžete při plánování koupelny narazit, zkoordinuje vše potřebné a pomůže vám zařídit stylovou koupelnu i kuchyni, bez starostí.

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO, nebo na www.siko.cz/styly

SIKO tým