Jak na stylovou proměnu umyvadlové baterie

Během chvilky dokážete proměnit vzhled baterie Elements a přizpůsobit ji stylu vaší koupelny. Stačí vám k tomu nalepovací dekor, který jednoduše, pomocí 3M pásky, připevníte na tělo baterie.

Baterie ELEMENTS. Na první pohled chromová, lesklá, páková. Přesto něčím zvláštní, ojedinělá. Během chvilky dokážete proměnit její vzhled a přizpůsobit ji stylu vaší koupelny.

Stačí vám k tomu nalepovací dekor, který jednoduše, pomocí 3M pásky, připevníte na tělo baterie. A můžete si jej kdykoliv obměnit za jiný.

Vybrali jsme pro vás ty nejžádanější dekory, které jdou ruku v ruce s aktuálními trendy v zařizování koupelen. Minimalistický design, světlý mramor, kontrast černé a bílé. Pro milovníky útulna a hřejivé atmosféry jsme doplnili oblíbený dekor dřeva.

Umyvadlová baterie ELEMENTS je navíc vybavena flexibilním perlátorem, který umožňuje natočit proud vody požadovaným směrem.

Stylově, pro celou sérii.

Vybíráme-li baterie do koupelny, obvykle sáhneme po konkrétní ucelené řadě. Tak, aby umyvadlová, vanová i sprchová baterie byly v jednotném designu a dotvářely tak stylově laděný prostor celé koupelny.

Pomocí vámi vybraného dekoru tak můžete obměnit vzhled celé série ELEMENTS. V nabídce jsou všechny základní typy baterií včetně dekorů.

Nejžádanější kombinace dekoru a stylu

Nevíte jaký dekor se nejlépe hodí k vašemu oblíbenému stylu? Nechte se inspirovat. Naši designéři stylových řešení koupelen doporučují tyto neoblíbenější kombinace:

Jaký dekor právě do své koupelny zvolíte, je jen na vás. Můžete využít doporučení našich designérů nebo se řídit vlastním vkusem. V obou případech baterie exkluzivní série ELEMENTS  s nalepovacím dekorem jsou žádaným a praktickým pomocníkem ke stylově laděnému vybavení koupelny.

Máme vždy radost, když naši zákazníci mají jasnou představu o výběru, jsou kreativní a popouští uzdu své fantazii. Ale nezapomínejte, že jsme tu pro vás. Náš projektový konzultant pohlídá všechny potřebné kroky i záludnosti, na které můžete při plánování koupelny narazit, zkoordinuje vše potřebné a pomůže vám zařídit stylovou koupelnu i kuchyni, bez starostí.

Těšíme se na vás v síti prodejen SIKO, nebo na www.siko.cz/styly

SIKO tým