Koupelnový nábytek – stylové úložné prostory

Plánujete rekonstrukci či stavíte a budete realizovat novou koupelnu? Pak určitě nezapomínejte řešit úložné prostory. Musí být funkční, odpovídat vašim požadavkům na prostor a odkládací plochu. Každý jsme jiný. Někomu stačí úzký okraj umyvadla na pár drobností, někdo potřebuje mít k tomu všemu ještě poličku navíc, někdo se se svými nezbytnostmi vejde do jednoho šuplíčku… někdo naopak potřebuje celou skříňku… V naší nabídce najdete od klasického koupelnového nábytku až po ty nejmodernější trendy či stylové kousky opravdu všechno. Pojďme společně na prohlídku těch stylových i klasických kousků.

Na retro vlně moderního art deco

Ve stylovém řešení Moderní Art Deco koupelny najdete elegantní skříňky pod umyvadlo v jemných krémových odstínech. Ať už jste milovníky pudrových barev nebo jste zastánci umírněnější varianty v bílé barvě. A nezapomeňte takovou koupelnovou skříňku doplnit o stylové umyvadlo. Doporučujeme umyvadla ze série SAT Infinitio.

 

 

(ne)jen v pánském stylu

Zamilovali jste se do aktuálně moderních antracitových odstínů a barev surového betonu? Rádi kombinujete klasické dřevo spolu s industriálními prvky? Tak to je právě pro vás jako stvořený koupelnový nábytek z našich stylových koupelen Metal nebo Beton. V prvním případě staví na kontrastu antracitové barvy a rafinovaných měděných tónů odvážně využitých prostřednictvím umyvadla. V druhém případě Beton koupelna staví na kombinaci právě betonu s přiznanými detaily bublinek a kreseb a dřevěných prvků v lehce industriálním stylu.

V rustikálním stylu

Pro milovníky tradic jsou stvořené koupelnové skříňky Naturel Solid a Naturel Country. Jedna vybavená elegantním bílým šuplíkem a prostornou poličkou, druhá se pyšní prostornými dřevěnými zásuvkami. Na obě doporučujeme opět bílé umyvadlo na desku. I zde by bylo škoda, nenechat skříňky hrát prim.

Chladná krása severu

Severským stylem hygge je inspirovaná naše skandinávská koupelna. Nábytek pro tuto koupelnu je hrdým nositelem funkčnosti, jednoduchosti a elegance. Zamilujete si dokonalou skleněnou desku pod umyvadlem nebo spíš prostorný hluboký šuplík pro všechny koupelnové nezbytnosti?

Přírodní styl = pravé dřevo

Z masivního dubového dřeva je deska pod umyvadlo, kterou najdete ve stylovém řešení přírodní koupelna. Doporučujeme ji kombinovat s bílým umyvadlem, které nechá dokonale vyniknout kresbě dřeva a jeho surovosti.

Jednoduché tvary, originální řešení

Originálně řešený odtok zabudovaného umyvadla představuje deska se zabudovaným umyvadlem Salgar Compakt. V designu afrického dubu a povrchem dokonale upraveným, aby odolal všem koupelnovým nástrahám nemá chybu. Nezapomeňte desku doplnit o originální držáky ručníků.

1
2
3

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.