Mějte Skandinávii u sebe doma – díky koupelně a kuchyni ve skandinávském stylu

Venku se pomalu ochlazuje a nastává období teplých ponožek, rozsvícených svíček, teplých čajů a třeba se dostane i na tu rozečtenou knížku… Mít svůj koutek, kde je vám útulně a pohodlně, to je hygge a to nás inspirovalo k vytvoření koupelny a kuchyně ve skandinávském stylu. Je moderní, nadčasová a přitom útulná a funkční. Připomeňte si s námi koupelnu a kuchyni ve skandinávském stylu.

Koupelna ve skandinávském stylu

Skandinávská koupelna staví na neutrálních barvách a maximální funkčnosti, tahle koupelna se proto jen tak neokouká. Toužíte po takové? Tak vybírejte z barev jako jsou bílá, krémová, světle šedá, jemné odstíny, doplňkově také syté, přírodní tóny nejčastěji modré či zelené. Doplňte je abstraktními vzory na jednobarevném základu.

A co doplňky? Ty z kovu, skla, kůže, včetně přírodních textilií, kožešiny, hřejivé deky, plédy, všechno v kombinaci s vintage kousky, patchworkem. Všechno ve studenějších odstínech. To je ten pravý recept na skandinávskou koupelnu.

Kuchyně ve skandinávském stylu

Skandinávská kuchyně je chytrá, důmyslná, při tom jednoduchá a dokonale funkční. K hygge neodmyslitelně patří i dobroty, které si v takové kuchyni rozhodně dopřávejte. My jsme pro takovou kuchyni zvolili naši kuchyni Irma.

A jak se na řešení koupelny ve skandinávském stylu dívají naši odborníci?

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.