TINY LIVING – nový trend s koupelnou ze SIKO

Propadli jste kouzlu tiny living v tiny house? Všimli jste si, kolik se v našem okolí rozmohlo maringotek nebo dalších podobných „malých domečků“? Doba, která na nějaký čas omezila cestování svým způsobem otevřela dveře k novým možnostem trávení volných chvil v tuzemsku. A víte co? Hodně lidí v takových malých domečcích i bydlí. Chce to přemýšlet, dobře plánovat prostor, ale jde to se vší parádou a bez kompromisů. Přesně tak přemýšleli i naši designéři při vytváření Malé koupelny. Pojďte si jej s námi připomenout

Malý ale útulný ráj

I když jsme Malou koupelnu designovali primárně pro panelákové prostory, jednoduše můžete celý koncept aplikovat všude, kde si nemůžete dovolit opulentní vany, obrovské walk-in sprchové kouty a řešíte třeba každý centimetr. Dopřejte si pohodlí stylově i na malém prostoru.

Zapomeňte na tmavé barvy

Pravidlo číslo jedna zní „Zapomeňte na tmavé barvy!“. Využívejte světlých tónů, velkých formátů. Přírodní tóny opticky zvětší prostor a navíc působí uklidňujícím dojmem a obecně je vnímáme velmi příjemně. Určitě nechcete, aby na vás na malém prostoru křičela výrazná barva nebo motiv… Myslete na to, že prostor chcete rozjasnit, zrcadlo, dostatečné osvětlení, podélně orientované obklady, to je to, co hledáte.

Vychytejte vychytávky

Na malém prostoru musíte chytře řešit každý centimetr. Úložné prostory, které v koupelně prostě potřebujete nejen na kosmetiku, ale na hygienické potřeby a ručníky se dají chytře skrýt třeba do galerky se zrcadlem. Využít můžete chytře řešení nábytek pro malé prostory. Určitě vás osloví skládací sprchový kout, který složíte ke zdi a zabere tak minimum prostoru. A zapomeňte na spálení o sprchovou baterii, využijte ty termostatické. Ty s technologií CoolTouch zajistí, že se o ně ani při sprchování horkou vodou neopaříte!

Prohlídněte si spolu s naší Soňou Malou koupelnu od dlažby až po strop!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.