Koupelny a kuchyně v barvách orientu

Barvy sluncem rozpáleného písku, tyrkysová ve všech odstínech, tlumené zemité tóny, ale hlavně, retro vzory patchworku. To jsou obklady a dlažby, které na vás dýchnou atmosférou dálek, dovolených a večerů Pohádek tisíce a jedné noci. Pojďme spolu načerpat inspiraci. Staňte se milovníky právě takových kousků.

S kapkou barvy

Jakmile patchworkový vzor osvěží jiná barva, než jen písková či zemitá, jako by každý kousek dostal život. Oči se pak nemůžou vynadívat. Prostoru pak dodávají takové obklady i dlažby na plastičnosti. Vybrat můžete z velkých formátů nebo se můžete obklopit drobnými formáty. Hledejte v nich pravidelnost, vždy však bude rozbitá nahodilým skládáním jednotlivých vzorů, jako třeba Realonda Medes. I další ze vzorů protkaných modrými prvky si zamilujete, jako my.

Fineza Barro

Realonda Sintra

Stylnul Ogan

Peronda FS Nijar 

Zalistujte i vy v sérii Patchwork a vyberte si vzor, který padne přesně vašemu gustu.

Demontované skříňky nejen pro kutily

Barevná paleta inspirovaná odstíny písku od té světle hnědé v teplých i studených odstínech až po tmavě hnědou až zemitou barvu, vždy však na jemném podkladu, aby dokonale vynikly vzory a tóny. I takové série najdete a můžete je použít jako dominantu vašich koupelen nebo kuchyní. Jako dominantu s nimi počítejte už od začátku. Nikdy nebudou jako šedé myšky v ústraní. Ať už je použijete na velkou plochu nebo s nimi vyzdobíte jen vybrané části, počítejte s tím, že budou tím prvním, co zaujme každého, kdo prosto uvidí. A proto, nechte je vyniknout! Zaslouží si to.

Dom Comfort C

Peronda FS Marrakech

Geotiles Passage

Geotiles Manises

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.