Kuchyně v přírodním stylu? Jednoznačně ano!

Inspirace přírodou je všude kolem nás, stačí se rozhlédnout.

Kombinace dřevěných povrchů, kamene a jejich zdařilé imitace vládnou trendům už nějakou dobu a na výsluní budou i letos.

Přesně takové je stylové řešení Přírodní kuchyně. Je inspirované přírodou, dřevem, kamenem, jejich přirozeností. Citlivě kombinuje tmavé barvy a dřevodekor. Právě proto působí tak přirozeně, všechno hraje ruku v ruce.

Nezapomeňte mít ty důležité věci pořád po ruce. Horní skříňky doplňte dózami s přísadami. Díky posuvným dvířkům tak pokaždé dáte na odiv něco jiného. Vystavte oleje v zajímavých lahvích. Nezapomínejte na květiny, nebo čerstvé vlastnoručně vypěstované bylinky. Díky praktickému květináči je to zábava. Hrajte si s barvami, sušené papričky krásně vyniknou na kamenném obkladu.

 

Do tmavé barvy laďte i zbytek vybavení kuchyně. Dřez i dřezová baterie mohou být tón v tónu. Stějna tak, jako varná deska. Najděte si tu svou!

To je ten správný recept na vyladěnou stylovou kuchyni inspirovanou přírodou.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.