Pastelový záblesk

Jaké barvy budou letos vévodit interiérům moderních domácností?

Pastel, pastel a zase pastel. Do koupelen i kuchyní se, po záplavě šedi, vrací zpátky barvičky. Nic výrazného, žádná divočina, naopak jemné pastelové tóny. Aqua, zelenkavá, olivová, petrol modrá (barevné spektrum spíše pánské), proti tomu rouge, pudrová, broskvová… spíše pro dámy.

Probuďte v sobě touhu bořit zažité konvence, experimentujte, proměňte obvyklé místo očisty na budoár poskytující požitky pro tělo i duši. Zatímco se tělu dostane komfortní péče v podobě prostorného sprchového koutu či pohodlné vany, kvalitní povrchy nábytku, obkladů i sanity hýčkají na dotyk a oko potěší interiér v tlumených odstínech akvarelových barev. Nejde o barvy sladké, ale jemně zastřené a tedy velmi elegantní.

Zvláštní pozornost si zaslouží obložení stěn. Nebojte se odvážnějších kombinací s terazzem, které je momentálně velmi trendy. Jde o směs ušlechtilých kamenných drtí, pojiva a barviv a rok 2020 má být rokem, kdy si tento materiál podmaní nejen koupelny, ale i ostatní místnosti v čele s kuchyní, a uvidíme jej i na venkovní dlažbě.

Vytvoříte tak originální linku, která se ponese jak interiérem, tak exteriérem a bude obě části udržovat v jednotném konceptu.

Nezapomeňte, že:

  • Krémové barvy dodávají interiéru vzdušnost a výborně si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem, jehož účinek příjemně zjemní.
  • Akvarelové odstíny jsou ideální pro všechny, koho nudí neutrální bílá, šedá a hnědá, mají rádi barvy, ale bojí se, že se jim časem omrzí.

Víte jaká je barva roku 2020??   Podle světoznámého vzorníku Pantone nese název Classic Blue a má číslo 19-4052.

Tak neváhejte a osvěžte interiér vašeho domu či bytu jemnými barvami. Pusťte dovnitř novou energii.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.