Moderní, podmanivé: černé kuchyně

Černá barva se stala interiérovým trendem posledních let. Je sebevědomá, dospělá… Naši designéři ji kombinují s dřevem v teplejších odstínech. Dřevu dává možnost vyniknout, zdůrazňuje jeho kresbu, barvu a strukturu, aniž by přehnaně odváděla pozornost. Takový prostor působí příjemně teple, zabydleně a útulně. V kombinaci s bílou naopak vynikne právě tmavý odstín. Zvolíte matnou či lesklou? Načerpejte inspiraci s námi…

Zní to až neuvěřitelně, že tak výrazným kuchyním sluší ještě výraznější provedení zdí. Že cihly jsou až příliš? Vůbec ne! Právě v kombinaci se dřevem vtisknou celému prostoru sebevědomí.

Dřevo je něco, co sluší černé opravdu hodně. Řekněte sami, jestli by v kombinaci s jinými barvami tolik vyniklo? My si troufáme říct, že právě díky černé dostane dřevo možnost zazářit. Černé sluší jak teplé odstíny dřeva, tak ty studené či světlé. Tady je to opravdu na vás.

Náš tip: Doplňte tmavou kuchyni kusem přírody. Květiny v květnících, čerstvé bylinky, které ocení všichni tvůrci domácích dobrot. Uvidíte, jak prostor oživíte.

A když jsme u té přírody, zaznamenali jste naše stylové řešení Přírodní kuchyně? Těží přesně z kombinace dřeva a tmavého antracitu. Líbí?

V čem tkví její kouzlo? Je to v jednoduchosti tvarů? Bez zbytečného překombinování? Jsou to neutrální tóny? Nebo je to kombinací všeho? Rozhodně to spolu dokonale funguje!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.