Vany, které vydrží!

Rádi si dopřáváte dlouhé chvíle ve vaně plné horké vody, voňavých bublinek a okamžiků, kdy zapomenete na všechen stres a starosti všedních dní? Vyberte si ze široké nabídky našich van. Ať už mluvíme o volně stojících vanách nebo klasických vanách, u nás najdete to nejlepší. Třeba i ze stáje výrobků SAT.

Patříte do týmu těch, kteří vlastní doma vanu? A nezasloužila by už výměnu? Nebo chcete dopřát své nové koupelně to nejlepší? Sáhněte po vaně z litého mramoru. Proč?  Jsou opravdu příjemné na dotek, odolné, snadno se udržují a navíc, skvěle tepelně izolují, takže si svou koupel užijete o to déle. Tyhle vlastnosti vyváží i skutečnost, že jsou o něco těžší, než jejich příbuzné z jiných materiálů. Zaujali jsme vás? Staňte se dalším spokojeným majitelem takového skvostu.

Vana Lola

Vana Mirabel

Vana Monroe

Představte si, že jste vytvořili koupelnu svých snů… zbývá už jen vybrat tu pravou vanu. Ale která to je? Zaručeně vás osloví jedny z nejoblíbenějších modelů našich volně stojících van od SAT. Modely Lesly a Nelly vás rozhodně osloví. A můžete je mít i v nevšedním barevném provedení! A jaké to je? Elegantní černá ovládla i vany a černá Lesly a černá Nelly jsou toho důkazem, jsou skvostné, co říkáte?

Kdo miluje kvalitu, rád si počká na to nejlepší. A to platí i u van. Koncem roku totiž řady našich van rozšíří i model volně stojící vany Beky. I tenhle model staví na litém mramoru. Nelze ji nemilovat.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.