Myslíme na vaši peněženku. Vybavte si novou koupelnu za rozumnou cenu…

Čeká vás rekonstrukce koupelny a máte hrůzu z toho, na kolik vás vybavení koupelny vyjde?  Máme pro vás tip na kvalitní koupelnové vybavení za rozumnou cenu. Prozkoumejte SAT Project – novou sérii baterií, sprchových koutů a koupelnových doplňků. 

Kvalitní baterie do koupelny či kuchyně za rozumnou cenu

Pusťte obavy z nečekaných výdajů za hlavu. Ať už se blíží termín dlouhodobě plánované rekonstrukce vaší koupelny nebo vám baterie v koupelně právě vypověděly službu, máte kam sáhnout. Nová série vodovodních baterií SAT Project zahrnuje výběr těch nejspolehlivějších baterií pro vaši koupelnu i kuchyň v různých provedení. Sázíme na spolupráci s ověřenými evropskými výrobci, proto vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a výjimečný design za rozumnou cenu, která nezruinuje váš rodinný rozpočet.  

 

I když disponujete omezeným rozpočtem, neznamená to, že byste měli slevovat ze svých nároků na design. Baterie SAT Project odpovídají aktuálním koupelnovým trendům. Do vaší moderní koupelny si můžete vybrat umyvadlovou baterii s vyšším ramínkem pro pohodlné mytí rukou, sprchovou nástěnnou nebo podomítkovou baterii. V kuchyni jistě oceníte dřezovou baterii s otočným ramínkem nebo vytahovací sprškou, pro snadné mytí nádobí, ovoce i zeleniny.  

S úspornými bateriemi výrazně ušetříte

Myslíme na vaši peněženku nejen z pohledu nízké ceny, ale soustředíme se i na úspory vody. V každé baterii ze série SAT Project je zabudován úsporný perlátor s průtokem pouze 5 l/minutu. S běžnou baterií přitom může protéct 12 až 15 litrů. Díky takové vychytávce může běžná domácnost ušetřit až 10 000 litrů za rok – to už je docela znát, co říkáte?  

Sprchový kout do každé koupelny

Pokud vás trápí starý zašlý sprchový kout, nemusíte si zoufat. I na ten jsme mysleli. Díky sprchovým koutům SAT Project si můžete za příznivou částku obnovit koupelnu tak, aby vypadala zase jako nová! Chromové provedení sprchových koutů se hodí do každé koupelny. Vybrat si můžete oblíbený čtvercový sprchový kout či čtvrtkruh, s čirým nebo neprůhledným sklem.   

Praktické doplňky do koupelny za pár korun

V rámci série SAT Project nabízíme nejen vodovodní baterie, ale také koupelnové doplňky v chromovém provedení, které designově ladí k bateriím. Nemusíte tedy přemýšlet nad tím, jaký háček na ručníky, držák toaletního papíru nebo dávkovač mýdla se k bateriím hodí, vybrali jsme je za vás. Jedná se o kvalitní nástěnné doplňky, které svým nadčasovým designem obstojí po celá desetiletí.  

Věříme, že díky těmto produktům nemusíte odkládat renovaci vaší koupelny nebo se obávat vysokých výdajů. Rádi vám pomůžeme s výběrem i dalších zařizovacích předmětů do koupelny, neváhejte si sjednat schůzku s naším odborným prodejcem.   

Koupelna a kuchyně bez starostí

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.