Mýty a fakta o bidetovacích sedátkách

Téma intimního mytí a s tím souvisejících bidetovacích sedátek je pro mnohé z nás více či méně tabu. Nebojte se a pojďte ho s námi zbořit. Zdraví a pohodlí nás všech by mělo být vždy na prvním místě. Jakmile totiž vyzkoušíte bidetovací sedátko a už nikdy nebudete chtít nic jiného. Nevěříte? Máte proti nim mnoho argumentů? Dali jsme dohromady ty největší mýty a vyvrátili je.

Tohle není pro mě, nemám zdravotní problémy.

Používání bidetovacích sedátek přináší úlevu především těm, kteří trpí hemoroidy právě díky šetrnému mytí intimních partií. Nicméně není pravdou, že jsou vhodná jen pro tuto část populace. Naopak, díky používání bidetovacích sedátek můžete řadě zdravotním problémům předejít a například ženy jej ocení během svých dnů a zbylí z nás například během průjmových onemocnění. Věřte, že jakmile jednou vyzkoušíte, nebude vám pouhý toaletní papír už nikdy stačit. WC sedátko SATBEASY2233 přináší funkci zadního a dámského mytí, takže jej ocení všichni členové domácnosti.

Brrr… studená voda?

Je pravdou, že WC sedátko SATBEASY2233 je připojené primárně na studenou vodu. Z lékařského hlediska je studená voda pro oplach dokonce lepší. Pokud si však chcete dopřát luxus příjemně teplé vody, doporučujeme sedátko jednoduše připojit na podomítkovou baterii, která vodu smíchá a do sedátka přivede vodu tak teplou, jak je vám příjemné. Takže vše EASY vám přímo na míru.

Potřebuju přívod elektřiny.

Ano, to opravdu většina bidetovacích sedátek vyžaduje, u nich musíte už dopředu počítat s nutnou elektrickou energií a jejím přívodem k toaletě. WC sedátko SATBEASY2233 je ale výjimkou. K jeho provozu elektrickou energii nepotřebujete, stačí jej jen připojit na přívod vody a máte hotovo.

Potřebuju k tomu mít speciální toaletu.

Nebojte, nemusíte měnit toaletu za jinou. Pokud se rozhodnete pro WC sedátko SATBEASY2233, máte vyřešeno. Pasuje totiž na převážnou většinu toalet kulatého tvaru. Pokud si nejste jistí, jednoduše si to ověřte. Komfort intimního mytí je tak dostupný opravdu každému. Takže jak už jsme si řekli, bez nutnosti elektřiny a na vaši stávající toaletu! Je to EASY!

Je to drahé, toaletní papír je levnější!

Netroufáme si poměřovat cenu toaletního papíru a bidetovacího sedátka. Nicméně bidetovací mytí není záležitost, která by vás měla zruinovat. WC sedátko SATBEASY2233 je cenově dostupnou variantou pro každého. A i když vás možná zpočátku bude cosi nutit kvalitu mytí ověřit ještě toaletním papírem, zjistíte, že je to zbytečné. Intenzitu proudu jednoduše upravíte pouhým otočeným kolečka tak, aby bylo všechno umyto dokonale a příjemně pro vás. Intimní hygiena nikdy nebyla jednodušší.

Složitá instalace a ta údržba…? Všechno složité!

Právě díky tomu, že WC sedátko SATBEASY2233 je funkční bez nutného přívodu elektrické energie, jeho instalace už nemůže být jednodušší. Snadno jej nainstalujete pomocí přibalené hadice, roháčku a redukce a to jak pro klasické tak pro skryté uchycení na každou toaletu. A údržba? Nic složitého. Jednoduše sedátko sundáte z kolejnice a umyjete běžným způsobem.

Tak co, ještě pořád si myslíte, že bidetovací sedátka nejsou pro vás?

Může to být ještě víc EASY…?

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.