NA NÁVŠTĚVĚ: v malé koupelně

Malá koupelna je stále aktuálním tématem, především díky rozšířenému panelákovému bydlení. Jak do malého prostoru pár metrů čtverečních vměstnat všechno, co potřebujeme pro dokonalý komfort a pohodlí? Často se to zdá neřešitelným problémem, ale nezoufejte. Máme dlouholeté zkušenosti a rádi se s Vámi o ně podělíme. Proto jsme připravili i řešení Malé koupelny.

 

 

 

„Do malé koupelny zvolte světlou barvu obkladů, v přírodních tónech. Opticky zvětšíte a otevřete prostor. Přírodní tóny barev působí uklidňujícím dojmem a dobře je vnímáme.“

Jan, vedoucí marketingového oddělení v SIKO koupelny & kuchyně

honza_blog (1)

Správné barvy jsou základem

Pokud řešíte malou koupelnu, správně zvolené barvy jsou základem úspěchu. Vždy volte ty světlejší odstíny, díky kterým prostor opticky naroste a zesvětlá. Zapomeňte na malé formáty a raději sáhněte po těch velkých a umístěte je podélně, opět tím prostor opticky zvětšíte.

Jděte na věci chytře

Při výběru zařizovacích předmětů přemýšlejte dopředu. Nechcete se vzdát komfortu pohodlného sprchování ve velkém sprchovém koutě? Nemusíte! Využijte skládacího sprchového koutu! Nad umyvadlo použijte zrcadlo s galerkou, která poskytuje úložný prostor pro nezbytné maličkosti. Určitě se podívejte i po správném nábytku s dostatkem úložných prostor pro malé koupelny.

Odborník radí

Podívejte se na TOP 7 tipů do malé koupelny, které vám představí šéfka našich designérů, Soňa.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.