Na návštěvě v pánském světě

Že mají být v koupelně použité jen světlé barvy? Kdepak!

Nenechte se svazovat konvencemi. Pokud máte rádi výrazné barvy a osobitost, je Stylové řešení Metal koupelna určené právě pro vás.

 

 

Naše designéry inspiroval pánský svět bez kompromisů, v němž hrají prim tmavé barvy s metalickými odlesky, kde přehnané množství dekorací nemá místo. Hlavní je praktičnost.

Jak takový interiér vytvořit? Tmavý kov, měděné odstíny v teplejším tónu, k tomu pár pánských nezbytností, to je to pravé! Nepřehlédněte originální keramické umyvadlo na desku v dokonalém měděném odstínu.

 

Vůbec se nedivíme, že tahle naše loňská novinka sklidila tolik ohlasů! A co víc, metalické prvky můžete vpustit i do kuchyně. Pokud se je rozhodnete zvolit, ponechejte je jako jediný výrazný prvek a zbytek interiéru už volte jednoduchý. Zachováte tím vzdušnost. Prvky patiny, rzi a omšelosti sluší i rustikálnímu stylu. Retro kohoutkové baterie v tmavém provedení najdete i v našem sortimentu. A koho by zaujala dlažba, je to Metallo Nero.

Náš tip na konec! Náročný den v práci, vyčerpávající trénink v posilovně, to si zaslouží pořádný odpočinek. Nalijte si sklenku něčeho dobrého a na chvíli prostě vypněte. Co Vy na to, pánové? Ve vaně přece nerelaxují jen ženy!

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.