Nadčasové a elegantní: kuchyně v bílém hávu

Toužíte po kuchyni, která ani po letech neztratí na své kráse? Ve které se budete cítit i po letech dobře, neokouká se a oslní nejen členy domácností, ale i návštěvy? Vybírejte materiály, které jsou vyrobené odborníky a hlavně, volte barvy, které jsou nadčasové. Díky tomu snadno pomocí doplňků změníte tvář celé kuchyně, jen tak vám nezevšední. A jaká barva vévodí těm nadčasovým? Je to rozhodně bílá! A sluší moderním kuchyním i rustikálním tvarům.

Čisté linie moderních kuchyní

Moderní kuchyně se vyznačují jasnými a čistými liniemi. Kdo chce následovat trendy, využívá všechny poznatky usnadňující práci v kuchyni. Sledujte ergonomii kuchyně. Uspořádejte tři klíčové prvky kuchyně sporák, lednička, dřez, tak, abyste se co nejméně naběhali.

Současné trendy v kuchyni jako by smazávali hranici mezi kuchyní a obývákem. Následují trendy propojování místností a skutečně, při pohledu na moderní kuchyně občas nevíte, zda jste ještě v kuchyni, nebo již v obýváku. Kuchyňské stěny nesou charakter obývákových, objevují se v nich výkladní prostory pro vázy a dekorace, které na první pohled s kuchyní nemají nic společného, vytvoří ale dokonalý efekt a doladí kuchyni do posledního puntíku.

A jak si taková moderní kuchyně poradí s bílou barvou? Oblékne se do lesklé a je z ní hvězda, oblékne se do matné a je z ní elegantní dáma. Často je v kombinaci s dřevodekorem, antracitovými prvky nebo betonem.

Bílá kuchyně unese i výrazného spoluhráče, černočernou nebo naopak výraznou až neonovou barvu. Zde přichází vaše chvíle – popusťte uzdu fantazii!

Tradice v moderním provedení

Dýchají nostalgií, jsou plné tradičních prvků i tvarů. O kom je řeč? O rustikálních kuchyních. Velké množství doplňků, dekorací, květin… to je to pravé, co rustikálním kuchyním sluší.

V bílé barvě umožňují kombinovat i odvážné barvy na stěnách. Nemusíte se vzdávat ani dřevodekorů nebo lehké patiny, právě v rustikálních kuchyních je to povolené, ba dokonce žádoucí. Patina a jemné známky opotřebení jsou tím, co rustikální kuchyni dodá šmrnc.

Nebojte se chytrého řešení úložných prostor i v tradičně laděné kuchyni. Nevzdávejte se představy o dokonalém uspořádání šuplíků a skříněk. Jde to! Moderní řešení ukryté za tradičním vzhledem je něco, co potěší nejen hospodyňky. Načerpejte inspiraci v naší nabídce.

Vytvoříme pro vás stylové řešení koupelny i kuchyně

Čeká vás rekonstrukce interiéru vašeho domu či bytu? Zařizujete novostavbu? Využijte služeb našeho projektového konzultanta. Zajistí vše potřebné, na vše dohlédne, bude vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.